KAČKIS

KAČKIS apie gyvenimą, pokerį ir lažybas

34 pran. šioje temoje
Prieš 53 min, KAČKIS parašė:

Ką galiu pasakyt? Dvi prastos naujienos laisvalaikio žaidėjams

Ar čia yra tokių, kurie online pokeryje debiutavo MPN tinkle? :not_sure_if:

Aš pamenu juokingą nutikimą Gnuf pokerio kambaryje prieš daug metų. Davė kažkiek nemokamų kazino slot free spins parašę emailu ir pasisekė iš jų laimėti apie 15-17 dolerių kurios reikėjo šiek tiek pražaisti. Tada nuėjau prie tada dar nematyto Multiplayer Avalon game (jau dabar jį sunku rasti), o ten pasirodo min bet 1$ ar 2$. Ir tiek ar net daugiau pirmu spinu pastačiau to nežinodamas ir iškart bonus feature/free spins atsirado visiems žaidėjams buvusiems ten. Kažkur 317-350$ tai davė ir iškart cash out.  Kaip visiškai nemokamai tada atrodė nebloga dovana.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 2 val.(-ų), ERnIS parašė:

Aš pamenu juokingą nutikimą Gnuf pokerio kambaryje prieš daug metų. Davė kažkiek nemokamų kazino slot free spins parašę emailu ir pasisekė iš jų laimėti apie 15-17 dolerių kurios reikėjo šiek tiek pražaisti. Tada nuėjau prie tada dar nematyto Multiplayer Avalon game (jau dabar jį sunku rasti), o ten pasirodo min bet 1$ ar 2$. Ir tiek ar net daugiau pirmu spinu pastačiau to nežinodamas ir iškart bonus feature/free spins atsirado visiems žaidėjams buvusiems ten. Kažkur 317-350$ tai davė ir iškart cash out.  Kaip visiškai nemokamai tada atrodė nebloga dovana.

Smalsu, kur nukeliavai po GNUF?

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 6 val.(-ų), KAČKIS parašė:

Smalsu, kur nukeliavai po GNUF?

Gnuf nelabai žaidžiau, pamenu pradėjau nuo PokerStars ir Poker770. Poker770 no deposit bonusas tada suviliojo. PokerStars vienu metu turėjo labai gerą WBCOOP promo tai pokerio rašytojams ar tiems kas norėjo tiesiog pasimėginti for fun buvo gera proga pasiimti free ticketų. Mano blogas net buvo paminėtas PokerStars bloge ir taip gavau pokerstars.com backlink.

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar