KAČKIS

KAČKIS apie gyvenimą, pokerį ir lažybas

37 pran. šioje temoje

Domina viskas apie pokerį ir leidžiamus pinigus :))

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

4/21/2019 8:58 AM , KAČKIS parašė:

P.S. Mane pradžiugintumėte, jei perskaitę, brūkšteltumėte komentarą (ar asmeninę žinutę), apie ką daugiau norėtumėte skaityti ateityje.

Savo istoriją tiems, kam TL;DR blog nuo pradžių :D
Man atrodo mačiau tavo nick dar prieš pirmą savo bluff 4bet!

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Kai aš pradėjau žaisti freerolus pkr kambaryje tai kachkis buvo ten kiečiausias iš visų lietuvių! Bent jau man žinomų. Tai atrodė kaip pusdievis man :D

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
4/22/2019 4:41 PM , Triple8 parašė:

Domina viskas apie pokerį ir leidžiamus pinigus :))

Ha ha, tai aš mažai tinkamas o.O

Pokeris man tik laisvalaikio praleidimo būdas, o pinigus leidžiu nuobodžiai ^_^
Anyway, atgalinis ryšys visada skatina ieškot naujų temų. Dėkui! 

2

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
4/22/2019 6:42 PM , PKT0 parašė:

Savo istoriją tiems, kam TL;DR blog nuo pradžių :D
Man atrodo mačiau tavo nick dar prieš pirmą savo bluff 4bet!

O kur matei, jei ne paslaptis? :)
Kuriame nors forume? Pokerio kambaryje? PokerNews LT?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 10 val.(-ų), BraveShy parašė:

Kai aš pradėjau žaisti freerolus pkr kambaryje tai kachkis buvo ten kiečiausias iš visų lietuvių! Bent jau man žinomų. Tai atrodė kaip pusdievis man :D

LOL. Baisiai įdomu/juokinga skaityt, kad kažkam atrodžiau kaip pusdievis, kai save žuvim iki šiol laikau :please:

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 9 val.(-ų), KAČKIS parašė:

O kur matei, jei ne paslaptis? :)
Kuriame nors forume? Pokerio kambaryje? PokerNews LT?

Nebuvo tada pokernews manau, tai pirmas arba antras variantas:)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 4 min, PKT0 parašė:

Nebuvo tada pokernews manau, tai pirmas arba antras variantas:)

Pirmą live coverageUnibet Open Varšuvoje lietuviškiems PokerNews dariau 2009-ųjų gruodį. Tai negi dar anksčiau matei? Tuomet kokiame nors lažybų forume ar prognozių puslapyje 9_9

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

O dėl  ko metei lažybas?(ar dar nemetei).Kodėl pasirinkai pokerį vietoj lažybų?Kokią sporto šaką prognozuodavai ir statydavai?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 12 val.(-ų), infinity7926 parašė:

O dėl  ko metei lažybas?(ar dar nemetei).Kodėl pasirinkai pokerį vietoj lažybų?Kokią sporto šaką prognozuodavai ir statydavai?

Lažybas (kaip ir sporto transliacijų stebėjimą) buvau metęs po ketverių metų lažybų bendrovėje, kadangi per tą laikotarpiį prisižiūrėjau ir prisisirgau ("už balansą", o ne mėgstamas komandas) tiek, kad net bloga buvo.

Dabar kartais vėl padėlioju su malonumu dėl didesnio azarto. Smulkiai. Už underdogs arba statistiką. Anksčiau buvo rankinis ir realybės šou, dabar mažiau egzotikos - futbolas ir krepšinis (dažniau kažkiek pažiūriu ir dedu live). 

Rytdienos ZAL-FNB rungtynėms iš anksto over145 užsidėjau, nes tikiu, jog per tokį trumpą laiką neatsistatys, mažiau gynyboje dirbti abiems komandoms norėsis, todėl bus rezultatyvu. 

Pokeris kaip laisvalaikio praleidimo būdas mano gyvenime jau 15 metų. Niekad nežaidžiau daug/intensyviai, būta ir ilgesnių pertraukų, nes turint šeimą, mažą vaiką ir mėgstamą full-time job, nėra noro keisti gyvenimo prioritetų. 

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
4/24/2019 9:38 PM , KAČKIS parašė:

Lažybas (kaip ir sporto transliacijų stebėjimą) buvau metęs po ketverių metų lažybų bendrovėje, kadangi per tą laikotarpiį prisižiūrėjau ir prisisirgau ("už balansą", o ne mėgstamas komandas) tiek, kad net bloga buvo.

Dabar kartais vėl padėlioju su malonumu dėl didesnio azarto. Smulkiai. Už underdogs arba statistiką. Anksčiau buvo rankinis ir realybės šou, dabar mažiau egzotikos - futbolas ir krepšinis (dažniau kažkiek pažiūriu ir dedu live). 

Rytdienos ZAL-FNB rungtynėms iš anksto over145 užsidėjau, nes tikiu, jog per tokį trumpą laiką neatsistatys, mažiau gynyboje dirbti abiems komandoms norėsis, todėl bus rezultatyvu. 

Pokeris kaip laisvalaikio praleidimo būdas mano gyvenime jau 15 metų. Niekad nežaidžiau daug/intensyviai, būta ir ilgesnių pertraukų, nes turint šeimą, mažą vaiką ir mėgstamą full-time job, nėra noro keisti gyvenimo prioritetų. 

Gaila ŽAL, bet statymas lengvai praėjo. 

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Gausi grįžt į statymai com,nušluostysi nosį vietiniams dievam :D

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Prieš 23 val.(-ų), infinity7926 parašė:

Gausi grįžt į statymai com,nušluostysi nosį vietiniams dievam :D

Niekur grįžt nesiruošiu, lai ten (ar kur kitur) spardantys debesis įrodinėja, ką tik nori. Man tai nėra pragyvenmo šaltinis, todėl konkuruot su tais, kurie valandų valandas praleidžia analizuodami bei rašydami argumentus prognozėms tikrai neplanuoju.

Retsykiais pasidalinsiu savo prognozėmis čia, ir tiek ^_^

Redagavo: , narys: KAČKIS
1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

2019-04-28 14:52:37
Futbolas, Anglija, Premier League
LIVE | HT Leicester City [0:0] Arsenal 
over1.75 @ 1.90

Nenustebčiau, jei antrame kėlinyje kristų trys ar daugiau įvarčių. Turbūt jau po pirmo pusvalandžio galėjo būti 1:1. Tada Arsenal liko mažumoje, o Leicester ir toliau demonstravo akiai patrauklų žaidimą. Leno kol kas viską (penki šeimininkų smūgiai į vartų plotą) ištraukė. "Kanonierių" kontraataka irgi galėjo pasibaigt įvarčiu. 

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi pranešimai

• cashout

Viskas legalu, gali nueit i savo banka, pasakyt situacija ir nieko neisaldys. Cia naudoja nelietuviskus bankus, kai nori apeit mokescius.

• cashout

As tada  nesuprantu, tai ar pokeris nelegalu ar kaip cia? Tai idomu kaip kiti lietuviai nusiimineja, nes tikrai yra nemazai zaideju laiminciu didelias pinigu sumas.

• cashout

Tai tiek tikrai užšaldys ir nežinia kiek truksi, jei dėl kelių tūkstančių prisiknisa pora savaičių, čia išvis alertas net į FNTT bus automatinis, tai geriau daryk, skaidyk į kelis dalykus, o deklaruot jau po to suskaičiuosi per visur. Siūlyčiau dar 22d palaukt ir į kitus metus persikelt visą deklaravimą tada turėsi kokia 16mėn viskam suformint ir dar per tą laiką mokesčius galėsi investuot.

• cashout

Na as ir nenoriu nieko slepti, as ir noriu susimoketi VMI,nes sumos  eina dideles 100-tukstantines. Esme, kad patys bankai kimba(uzsaldo saskaitas) ir zmones nusiuncia jiem ko papraso, tada vel prasinet pradeda kazko arba sakau is vis praso persivest pinigus i kita banko saskaita.

• cashout

Bankas prisiknis didelė tikimybė, o kad bankas perduos VMI irgi didelė tikimybė, ypač po rusų pinigų plovimų Baltijos (estijos) šalyse. Skrill ir Neteller kortelės šiuo metu po 900eur/d leidžia nusiimt, tai visai patrauklus variantas.

• cashout

sveiki, planuoju nussiimt didele pinigu suma is pokerstars . Tai gi, klausimas butu ar daryti geriau per direct bank ar skrill? Klausiu, nes yra zmoniu prie kuriu bankas prisikabineja ir praso irodyt pinigu kilme arba is vis praso persivesti pinigus i kita banko saskaita. Ar kas nors is vsi esat susidure su panasia situacija ?

• Online MTT: from zero to hero

Labas,  Planuoju rašyti vėl.  Atpasakoti kas įvyko nuo paskutinio įrašo čia, labai ilgas darbas, todėl trumpai: ir toliau žaidžiau low stakes MTT, jei 2018 m. buvo gerokai padriki, sunkiai sekėsi susidelioti gerą rutiną, efektyviai mokytis, derinti viską su ne pokerio dalykais, tai 2019 m. jau geresni visais minėtais aspektais. Dabar atrodo geras laikas pabandyti žengti žingsnį į priekį. Tam prireiks nuoseklaus darbo, taigi pagalvojau, kad rašydamas čia sau padėsiu daryti - kas suplanuota. Sekmadieniais susidėsiu savaitės planą, ir kitą sekmadienį, keldamas čia naujos savaitės planus, papasakosiu kaip sekėsi įgyvendinti praėjusios.  Daugiausiai sunkumų, žinoma,  postflop. Norint pajudeti kažkur iš low stakes reikia didelio pokyčio postflop žaidimo supratime. Po truputį suprantu, kur daugiausiai problemų, ir kad daugelis jų mokymosi procese. Rodos, nutuokiu kaip reikalus pasukti ten, kur norisi.  Yra dalykų, kuriuos reikia tobulinti, yra ir tokių, kuriuos reikia išgyvendinti ar pradėti daryti, ir tai ne vien apie strategiją. Visko nedetalizuosiu. Kiekvienam įraše tie dalykai atsiras su paaiškinimais. Kitą savaitę: 5 sesijos 3 workout'ai Dėmesys kvėpavimui (atrodo, kad susiformavo kvėpavimo užlaikymo įprotis - reikia sutvarkyti) FOCUS (bandysiu vertinti 5 balų skalėj, paaiškinsiu į ką kreipiu dėmesį) Pabaigti knygą 7h mokymuisi: 1h eilinių preflop spotų skaičiavimui 2h video (su notes) 4h postflop (kadangi tokie planai labai abstraktūs ir gali baigtis padėliojant kelių spot'ų ranges Equilab'e, o tai, kol kas, toli nenuvėdė, tai čia ir reikalingi pokyčiai, todėl planas 3h skirti A high board'ams BU vs MP  open in non 3bet pots, bandysių didint supratimą, kaip keičiasi equity distribution besikeičiant opponent range, boardui, stackams (dar nežnau, ar tam iš pradžių geriau pasitarnaus PIO ar Equilab) ir +/-1h  vieno hando iš hh deep analysis šitam topic'ui, vėliau tikiuosi tiek laiko nereiks vienam handui, bet kol nėra įgūdžių - tikrai užtruks) Atrodo nesunkiai įvykdoma - puikiai tiks pirmai savaitei. Let's go!    

• Knyga "Sutartos futbolo rungtynės. Žvilgsnis iš vidaus."

Konferencija apie sutartas rungtynes (tik garsą pasididinkite, nes neturi LFF pinigų net įrangai), bei kaip iš A lygos pašalinamos dvi komandos
      https://www.eurofootball.lt/naujienos/neregetas-sutartu-rungtyniu-skandalas-lietuvoje-atlantas-ir-palanga-pasalinti-is-a-lygos-klubams-skirtos-milziniskos-baudos/73616

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos