butros

Neteller ir Skrill

309 pran. šioje temoje
Neiznau ar cia pataikysiu i tema nu bet zodziu.

Ar galima is FTP pinigus vest i kito zmogaus MB? Ar blogas dalykas tai yra? Klausiu nes is vienos MB saksaitos i kita vest pinigus kiltu papildomu islaidu visai nereikalingu..

Depozitas is mb ir butu padarytas, bet aisku deposituj kliuciu jokiu nekiltu.. :)

negalima. FTP tai man deposito neišėjo padaryt per mb kai viena raidė nesutapo mb ir ftp adrese ("š" vietoj "s").

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Gal kas turite tokios patirties: Neteller sąskaitoje guli USD, o Neteller Prepaid MasterCard® sąskaita EUR. Kiek man kainuos LTL pinigų išėmimas per Neteller Prepaid MasterCard® ir kokiu būdu tai geriausia atlikti mano atveju Vilniuje.

Kitaip sakant sąskaita USD, kortelė EUR na o man aišku reikia LTL :D Gal kas esate jau taip išėminėję, tai klausimas kiek tai kainavo?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

"b) Complete a call with a NETELLER agent"

Kurioi vietoj pazymet, kad jie man pasuktu? Ar cia as jiem turiu skambint?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Du kart uzpildziau forma, nesulaukiau vistiek skambucio. Gal turit kokiu pasiulymu ? :\

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Du kart uzpildziau forma, nesulaukiau vistiek skambucio. Gal turit kokiu pasiulymu ? :\

Man ta pati problema. Gal dėl to, kad savaitgalis...

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

man ishvis neteleris jau nezinau kiek laiko neatraso i e-maila. o skambinant i ju suporta, sako kad susiekciau e-mailu.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Kad as pirma kart uzpildziau 4tadieni, o poto savaitgali. Teks turbut emaila parasyt ir laukt info is ju.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Kad as pirma kart uzpildziau 4tadieni, o poto savaitgali. Teks turbut emaila parasyt ir laukt info is ju.

Zinok jie stabdziai kazkokie, man tas pats buvo, pildziau gal 5 kartus kol paskambino ( tiesiog kas dien pildyk po 1-2 kartus, turi paskambinti ).

Per emaila rase kad jie nespeja visiems paskambinti, sorry tipo, buna isvis neatraso.

P.S. Man sian tik patvirtino ( po 5 uzpidimo tik ).

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Kad as pirma kart uzpildziau 4tadieni' date=' o poto savaitgali. Teks turbut emaila parasyt ir laukt info is ju.[/quote']

Zinok jie stabdziai kazkokie, man tas pats buvo, pildziau gal 5 kartus kol paskambino ( tiesiog kas dien pildyk po 1-2 kartus, turi paskambinti ).

Per emaila rase kad jie nespeja visiems paskambinti, sorry tipo, buna isvis neatraso.

P.S. Man sian tik patvirtino ( po 5 uzpidimo tik ).

Aišku. Teks įjungt nevergiveup mode ir laukt:) šiaip keista, kad iš pirmo karto dokumentus patvirtino :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Nu jie duoda. Sian uzeinu i naja savo eurine saskaita - pinigu nera, mano bankas neuzregistruotas - reikes vel per nauja registruotis, vel laukti small deposit. Vel problemos krc, MB>>>Netteller. su MB isvis per 3 metus juokiu parkiu, lengvai viska zuserigistruoji, visada viska iskart patvirtina/atraso, viska perveda greit ir pigiai. Teks vel aiskintis ka darysi..

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Viskas cia gerai. Taip ir turi buti.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Viskas cia gerai. Taip ir turi buti.

Kas cia gero ( menesi beveik laukiau patvirtinimo tik - aptarnavimas apgailetinas ) ? Turiu vel registruoti savo banko duomenys ir vel laukti small deposit ( kodel nepaima duomenys is $ account ) ? O kodel pinigai is $ account i euro accounta neatejo ( veliau ateis ar kaip cia , rase per 24 valandas viska padarys - i euro accounta galiu uzeiti, bet $ ner, bankas neuzregistruotas ) ?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Atlikau testą su savo Neteller (Neteller sąskaita USD, o Neteller Prepaid MasterCard® sąskaita EUR):

Išėmiau 100LTL Swedbank bankomate - kas prilygo 119,87 LTL pagal oficialų tos dienos LB valiutų kursą LTL/USD.

Primenu nuėmimo mokestis 6$, plius konvertavimo išlaidos USD į EUR ir EUR į LTL. ~19,87% minuso nuo 100LTL sumos.

Atsiskaičiau kortele parduotuvėje už 67LTL - kas prilygo 70,97 LTL pagal oficialų tos dienos LB valiutų kursą LTL/USD.

Kainavo tik konvertavimo išlaidos USD į EUR ir EUR į LTL. ~5,93% minuso nuo 67LTL sumos.

Išvada - teks atsidaryti naują Neteller sąskaitą EUR ir išsiimti naują Neteller kortelę EUR.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar