wlade1990

Turiu 5eur skrill, gal kas gali juos iškeisti i pokerstars ?

Sveiki, noriu išleisti kelis eurus kuriuos turiu Skrill. Gal kas galėtų pervesti 5 dolerius i Pokerstars. Galiu vesti pirmas .

2

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 23 val.(-ų), wlade1990 parašė:

Sveiki, noriu išleisti kelis eurus kuriuos turiu Skrill. Gal kas galėtų pervesti 5 dolerius i Pokerstars. Galiu vesti pirmas .

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Nebereik Knowman  JOKŪBAS KAKAŠKA    jau spėjo apgaut :D

2

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi pranešimai

• Koki telefona pirkti?

Kokius telefonus naudojate ar kokių laukiate? Samsung šiandien pristatė net kelis telefonus, tarp kurių ir pilnai sulenkiamu ekranu, už beveik 2k usd, taip pat ir Samsung galaxy S10 tris modifikacijas su krūva objektyvų https://www.standard.co.uk/tech/samsung-galaxy-s10-s10-s10e-5g-phones-specs-uk-release-date-a4071871.html

• CS:GO IEM Katowice 2019

Ar turime kas domisi esportu ir labai dideliu tokio tipo renginiu Lenkijoje? „CS:GO IEM Katowice“ legendinis turnyras su geriausiomis komandomis, solidžiu priziniu fondu ir pašėlusiais lenkų sirgaliais. Renginys, kurį privaloma pažiūrėti bent kiek prijaučiančiam eSportui bei žaidimams. „Major“ renginiai ir toliau išlieka didžiausią vertę turinčiais turnyrais visoje CS:GO bendruomenėje, prie to dažnai prisideda ir dosniausi priziniai fondai. Šiame turnyre komandos kovos dėl milijoninio prizinio fondo, o savo pasirodymus surengs 16 Senojo žemyno komandų. Aštuonios iš jų gavo garantuotas vietas, kurias laimėjo buvusiame „Major“ tipo turnyre, o likusios dalyvaus atrankoje ir taip iškovos savo vietas. https://www.supergames.lt/news/esportas/vasario-20-diena-startuoja-vienas-populiariausiu-major-turnyru-lenkijoje/

• Winamax blokavimas Lietuvoje

Seku tema . jei kazkam kazkaip pavyks apeiti sita blokavima , duokit zinot. winamax- tobulas kambarys low limit zaidejams 

• Party Poker - iki 60% Rakeback, siurprizai!

Party paleido specialius spinus, 50$ su 2 Milijonų $ Top prizu bei 5$ su 1 Milijono Top prizu!

• Pokerio svetainių blokavimas internete

Remiuosi draugų, bendrakolegų iš užsienio chatų patirtimi, o sąrašas visiems vienodas http://lpt.lrv.lt/nelegalios-losimu-veiklos-vykdytojai/ tik ne vienodai traktuoja arba galbūt bando tokią nesamonę nepripažinti. O tarp top3 pagal aptarnavimą https://www.vz.lt/paslaugos/2019/02/17/paaiskejo-kurie-baltijos-saliu-bankai-geriausiai-aptarnauja-klientus nepatekusio banko atsakymas dėl vienos bendrovės

• Pokerio svetainių blokavimas internete

šiandien dariau pavedimą į ps.eu, ir kiek anksčiau kaip jau rašiau į 888. Tai iš mano experience tai čia kažkokia antis

• Mokesčių mokėjimas/deklaravimas žaliems

VIsų pirma tai areštas nereiškia jog turtas automatiškai yra atimamas. O šiaip nieko negirdėjau, bet tik žinau, jog iki šiol galiojęs įstatymas buvo toks švelniai tariant labai kreivas, ir pareigūnai pagavę nusikaltėlius, bet neįrodę kad jų turtas yra gautas nelegaliai negali nieko padaryti. Tai čia jaučiu labiau taikoma labiau į tikrus nusikaltėlius, o ne pokeristus.

• Mokesčių mokėjimas/deklaravimas žaliems

Girdėjau per radiją, nori priimti įstatymą, kad galėtų areštuoti turtą net ir neįrodę, kad jis  įgytas nelegaliai. Tu pats turėtum įrodyti kaip jis įgytas. Ir ne per paskutinius 5 metus, o per dešimt metų. Tai tarkim dabar kokiam pokermaster appsuose pasidarai šaibų, sėkmės po 8 metų įrodyt, kad tie pavedimai skrillo/bitcoin iš random žmonių yra laimėti iš pokerio. 

• Spin&Go, Blog, Auksopuodas.

#26 Pirmi žingsniai Pokerstars, 2019.02.14

Sveiki! 😉 Kaip jau turbūt žinot persikėliau į *Pokerstars kambarį ir pradėjau žaisti 15$ limite. Dar kol leidau paskutines dienas *Winamaxe, mano “kolegos” jau žaidė *Pokerstarsuose. Kalbų buvo daug ir negatyvių. Nėra *rakeback, žaidėjai stiprūs, žaidėjai nepasidavinėja, žaidėjai agresyvūs, žaidėjai tokie, žaidėjai anokie… POKERSTARS Rakeback Na turbūt pirmą kartą supratau ant kiek yra mums svarbus *rakeback. Anksčiau žaisdamas *Winamax’e ant *breakeven, tu žinodavai, kad kažkiek, kad ir nedaug, bet gausi iš *rakeback’o ir tai truputį guosdavo. Šiuo metu žaisdamas *Pokerstarsuose to labai pasigendi ir kartais net pyktis ima dėl to, kad negausi jokios gražos… Okay… Centus…
      Na gerai, galiu viską pateikt skaičiais. Per pirmus 500 žaidimų man pavyko uždirbti 47 dolerius *rakeback’o. Tuo pačiu manau, kad skrynučių atidarinėjimas irgi yra *long-run’o dalykas… Išvis kas čia per nesamonė… Trūksta žodžių… Žaidėjai Kaip jau sakiau, daugelis aplinkinių kalbėjo, kad čia žaisti kur kas sunkiau. Aš taip vis dar nemanau. Žuvys čia yra daug taikesnės ir pasiduoda daug lengviau, mažiau maniakų, mažiau agresyvių beždžionių.(Čia tik mano nuomonė) Tačiau reguliarūs žaidėjai čia tikrai stipresni negu senojoj platformoj. Jie nedalina žetonų ir ne tiek daug “level’inasi”.
      Na visiškai patvirtint, kad yra taip ar kitaip negaliu, kadangi praėjo tik dvi savaitės ir tik dabar aš apskritai pripratau prie naujos platformos ir pripratinau akis prie jos.
      Blogai yra tas, kad aš neturiu visiškai jokios informacijos apie žaidėjus ir negaliu iškart atpažint reguliaraus žaidėjo. Turi sekt statistika, jo veiksmus ir tik tada daryt prielaida reguliarus jis ar ne.
      *Sharkscope-desktop pagalbinė programa naudos teikia mažai, kadangi ji nekrauna Spin&Go žaidimų. Kartais pamatai oponentą su dideliu uždarbiu, pasižymi jį reguliariu žaidėju, tačiau prie stalo jis pradeda daryti beleką. Variacija Žaisti Pokerstars kambaryje variacija manau yra mažesnė, kadangi didesni X sukasi gan dažniau. Bent jau man, tai tikrai iškart pasijautė. Aišku būna visokių momentų, kai pavyzdžiui 17 turnyrų iš eilės gauni tik 2x, bet imant ilgesnį periodą, tai akys tikrai dažniau mato 4x, 6x, lyginant su *Winamax’u. Soft’as Šitam dalykui skiriu 10/10. Tikrai niekur geriau nebus negu Pokerstarsuose. Viskas veikia nepriekaištingai, nieks neerzina. Gal tik viena problemytė… Reikės pirkti dar vieną pagalbinę programą, kad mano žetonus paverstų *Big Blind’ais. Kadangi pripratau žaisti taip, o žetonais man labai nepatogu ir net užtiltinu kartais. 😂 PIRMI REZULTATAI Pradėjus žaisti naujame kambaryje turbūt niekad nereikia skubėti ir jungti tiek pat stalų, kiek įprastai žaidi. Pradėjau žaisti iškart 15$ limitą, tačiau jaučiausi kažkaip nekomfortabiliai. Nauji langeliai, naujos spalvos, nauji žaidėjai, nauji slideriai, naujas *hud’ų išdėliojimas, viskas žiauriai erzina.
      Tikriausiai pereit į naują kambarį, tai tas pats kas realiam gyvenime pereit į naują darbą.  Aplinka pasikeičia ir reikia laiko priprasti. Man tai užtruko kelias savaites, kol vėl atsiradau komforto zonoj. Pačioje pradžioje iškart pakliuvau į savaitės trukmės variacija. Džiaugdavausi kai laimėdavau bent 2x turnyrus, nes apie 4x, 6x galėdavau tik pasvajoti, nors pagal *SpinEv statistikos rodiklį turėdavau juos laimėti. Po pirmos savaitės nusprendžiu, kad nežiūrėsiu nei į *ChipEv, nei į *SpinEv, nei į pinigų balansą, o visus rezultatus pažiūrėsiu tik po pirmų 500 turnyrų. Taip ir padarau. (Nesitikėjau, kad pavyks nežiūrėti, bet dabar žiauriai gerai jaučiuosi nežiūrėdamas ir tai manau yra +ev sprendimas) Taigi sužaidžiu 500 turnyrų, visas apsidžiaugęs skubu jungti *Pokertrackerį, nes jaučiu, kad bus žiauriai geras *ChipEv… Tuo metu kalbu su draugu per Skype ir dalinuosi kompiuterio vaizdu… Mano reakcija tokia ➜ 😶. Mano draugo reakcija tokia ➜ 😂😂😂. Lūkesčiai buvo kitokie. Na kažkaip galvojau, kad tikrai čia nelabai kas skirsis nuo to *Winamax’o, o *ChipEv daugiausiai pakris per 10-20 žetonų vidutiniškai. Bendrai žiūrint, tai rezultatas nėra blogas, kadangi tai pirmos savaitės, reikėjo daug laiko apsiprast ir šiaip labai mažas sample, kad kažką spręsti, aišku norėjau, kad prie *ChipEv rodiklio šviestų bent jau 75. Na, bet liko dar pusė mėnesio. Planai yra susukt didesnį *volum’e ir kompensuoti prarastą laiką, kai teko apsipratinėti prie kambario pradžioje mėnesio. *Pokerstars - žaidimo kambarys. *Winamax - žaidimo kambarys. *Rakeback - gauta graža nuo sumokėto mokesčio pokerio kambariui. *Breakeven - žaidimas nuliniame taške. *Long-run - ilgasis periodas. *Sharkscope desktop - pagalbinė programa. *Big Blind - žetonai. *Hud - žaidėjų bendra statistika. *ChipEv - žaidimo statistika/rodiklis. *SpinEv - žaidimo statistika/rodiklis. *X - prizepool’as. *Volume - žaidimų skaičius. *PokerTracker - pagalbinė programa. Sveikinu… :))  Iki! Nuoroda į visą blogą - https://auksopuodas.blogspot.com/

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos