Petkunas

Internetas Klaipėdoje

Klaipėdiečiai, kurių interneto tiekėjų paslaugomis naudojatės ir kokie jūsų atsiliepimai?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Teo, bet kažkur kas 1-2h būna trumpi 1-3s disconnectai, hando muckint nespėja bet šiek tiek erzina.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Teo, bet kažkur kas 1-2h būna trumpi 1-3s disconnectai, hando muckint nespėja bet šiek tiek erzina.

sviesolaidis? koks routeris? is teo? pas mane teo, bet nieko panasaus nebuna.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Teo' date=' bet kažkur kas 1-2h būna trumpi 1-3s disconnectai, hando muckint nespėja bet šiek tiek erzina.[/quote']

sviesolaidis? koks routeris? is teo? pas mane teo, bet nieko panasaus nebuna.

Nu šviesolaidis, bet kažkaip jau pripratau per kelis mėn :D

routeris - https://pagalba.teo.lt/sites/pagalba.teo.lt/files/Iliustracijos/Instrukcijos/Technicolor_HGW.JPG

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

teo KLP centre irgi buvo problemos, su dinginejimu tai pekeite sena 4metu Switcha [balta dezute kur sviesolaidis ateina], nepadejo...tada meistras ten bustinej kazkoky dar pakeite [sakute lyg?! nzn tiksliai]... ir susitvarke :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

sveiki gal kas nors naudojate mezon , bite ar dar koki 3g 4g interneta (nesiojama) nes zadu isigyti vasarai i soda, tik nezinau koki pasirinkti, svarbiausiai tai ,kad butu be trugdziu.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
sveiki gal kas nors naudojate mezon , bite ar dar koki 3g 4g interneta (nesiojama) nes zadu isigyti vasarai i soda, tik nezinau koki pasirinkti, svarbiausiai tai ,kad butu be trugdziu.

Pas mane kaime geriausiai veikia 4g omnitel

Redagavo: , narys: davailosiam
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Hotspot neužtenka per telefoną turimą ?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar