motoseller

Koki telefona pirkti?

60 pran. šioje temoje

Sveiki,

gal yra zmoniu kurie nusimano apie telefonus ismaniuosius ir patartu ka siuo metu pirkti, kad neapsisauti : )

Dekui.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

nusipirkau pries kokius 10 menesiu Google Nexus 5. Kainos/Kokybes santykiu, tikrai vienas geriausiu telefonu mano manymu. Man rodos dabar apie 350 eur kainuoja, pirkau uz 400 ir labai patenkintas. Pats pirmas gauna updatus visus android, kadangi google priklauso telefonas. Greitas, kamera nebloga (ne geriausia, bet man nesvarbu). Viskas ciki ciki, neturiu problemu. As girdejau kad google is sito telefono neuzsidirba. Stengiasi padaryt kuo geresni su prieinama kaina, ir breakevina. Na, jei sudomino, pasiskaityk daugiau apie ji. O jeigu nori kazko dar geresnio, tai palauk naujo iphone, nors aisku kaina bus maziausiai dviguba, priklauso kiek nori isleist.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

htc one m8, o jei dar neitikinau, priedo paimk dot view dekliuka.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

As girdejau labai gerus atsiliepimus apie sony z2. Tipo i vieta deda visus htc ir t.t. Nezmoniskos raiskos kamera, patogus ir softas bei pats telefas nelagina. Noors draugas xperia kazkuria turi tai dauzo i siena del lago.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Mazas biudzetas - Moto E, Moto G

Midrange - Nexus 5, Moto X

Highend - tikrai nesvarbu imo. Tiek z2, tiek htc m8, tiek sg05, tiek LG3, tiek ir iseinantys iphone6/note4 bus ispudingi device. Todel geriausiai bus jeigu pats nueisi i salona/pasiskaitysi internete apie juos.

Tarkim Moto G turi nekokia kamera, o Nexus 5 baterija kiek silpnoka. SG05 softas ne is geriausiu (bet pakeitus launcheri viskas ok), htc m8 kamera kazkiek slubuoja (bet galbut po updatu pagerejo), z2 bezelis labai daug vietos uzima ir berods stiklas kiek labiau braizosi (tiksliai nepamenu), bet imo Z2 ispudingiausiai is visu atrodo.

Pats turiu Note3. 0 lagu, laiko dvi dienas su nemenku naudojimu, GPS sugauna net bute bunant. Visgi daugumai zmoniu jis tikriausiai per didelis. +Note4 iseis uz menesio-kito.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Zmones o gal kas turit lenovo smart phona, nes dabar turiu lumia 920 taij batarke tragiskai laikau kartais net zinant kad reikes naudot vakare reikia apmastyt protingai visus veiksmus kad ji istemptu iki vakaro. Kiek teko girdet taij atseit lenovo batarkes laiko po 3 dienas bet kazkaip nzn ar verta ji pirkt ar yra ten programeliu/ zaidimu nes lumia tai labai skurdziai buvo siuo aspektu.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Zmones o gal kas turit lenovo smart phona, nes dabar turiu lumia 920 taij batarke tragiskai laikau kartais net zinant kad reikes naudot vakare reikia apmastyt protingai visus veiksmus kad ji istemptu iki vakaro. Kiek teko girdet taij atseit lenovo batarkes laiko po 3 dienas bet kazkaip nzn ar verta ji pirkt ar yra ten programeliu/ zaidimu nes lumia tai labai skurdziai buvo siuo aspektu.

Tai lenovo yra androidas ;) atsirado išmanieji, atsirado ir toks feature kaip Battery bank, manau tokias problemas, kad ištemtų iki vakaro turėtų išspręsti, tuo labiau, kad visokių talpų jų pilna ;)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Nezinau ar tai aktualu tau, bet beats by dre sistema telefone tikrai neblogas "feature". Nuo samsungo atbaido mane butent lagas, kadangi pata turejau S2, tai 16gb dainu, be jokiu sudniekiniu programeliu ir jau lagindavo. Draugas dabar turi ne m8, o paprasta, jau apie metus laiko. Baterija laiko puikiai, nelagina ir kaip minejau, garso sistema tikrai nuostabi. Beje, tikrai gera kamera.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Pats turiu HTC ONE X, tai nesiskundziu,keisciau nebent i naujesni HTC. Vienintelis minusas kad reikia kas vakara krauti,nors nieko keisto nes daznai narsau internete ir pns. Taciau nejauciu jokiu lagu, garsas su ausinemis tikrai geras,beats audio sistema nepasisiukslino ;D..

Tad mano pasiulymas butu HTC one M8.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Pats turiu HTC ONE X, tai nesiskundziu,keisciau nebent i naujesni HTC. Vienintelis minusas kad reikia kas vakara krauti,nors nieko keisto nes daznai narsau internete ir pns. Taciau nejauciu jokiu lagu, garsas su ausinemis tikrai geras,beats audio sistema nepasisiukslino ;D..

Tad mano pasiulymas butu HTC one M8.

Baterija tai manyčiau tragedija šito, aš turiu X+, kurio dar talpesnė, jei ne taupymo rėžimas, tai visai ragas.

Beto nėra smagu, kai jau nutraukti update tavo modeliui :)

Kamera irgi silpnoka kažkaip...

Bet didelį pliusą dedu už korpusą :)

Ps. Dabar jei imčiau, tai imčiau G3 vien dėl kompaktiškumo ir galinių mygtukų, nes pvz mano HTC pridėjus šalia G2 mini atrodo milžiniškas, nors ekranas tokio pat dydžio. Arba laukčiau Nexus 6.

Redagavo: , narys: hightower
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
o kokios nuomones apie S4?

Turiu jau daugiau kaip metus ir patenkintas 100 proc.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Na aš prieš gerą mėnesį G2 įsigijau ir esu labai patenkintas.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi pranešimai

• BestPoker kambarys - Spinai, geras rakeback, aukšti limitai

Best Poker jau paleido spinus, tad būtinai išbandykite!

• Ieškau MTT coaching/staking. Esu motyvuotas pokerio entuziastas, VU ekonomikos magistras.

Sveiki. Esu Tomas. Man 29 m. Slapyvardžiai, su kuriais mėgėjiškai žaidžiau: tomas92310; nadal19860218 Skype - Tomas(Ronaldinho) Galiu užsiimti pokeriu kaip full time job. VU Ekonomikos magistras; dirbau AB "Lietuvos geležinkeliai" ekonomistu, bet darbas nepateisino lūkesčių. Pokerį mėgėjiškai pradėjau žaisti kažkur nuo 2006 m. Intensyviau žaidžiau nuo 2018 m. antros pusės iki 2019 m. rugsėjo. Pasiekimai: 7 vieta 2019 m. Žvejo iššūkyje; laimėtas satelitas į Kings of Tallin 2019 Main event, kuriame ir dalyvavau; pokerstars bounty builder 16,5 $ užimta 3 vieta (~1,6 k $) ir kitos smulkesnės pergalės.
      Tikslas - tapti profesionaliu pokerio žaidėju ir užsitikrinti šviesią su šia veikla susijusią ateitį. Esu labai motyvuotas siekti karjeros aukštumų pokerio srityje, todėl tikiu, jog šis deal'as bus naudingas abiems pusėms: man atsiras galimybė išmokti aibę naujų pokerio subtilybių ir užsidirbti, o stakeriui be uždarbio garantuoju nuoseklų ir efektyvų komandinį darbą (profesionaliai žaidžiau futbolą, todėl žinau, kas yra komandinis darbas )

• Trumpi klausimai

Sveiki, čia gal nevisai į temą, bet noriu gerus pokerio chipsus nusipirkti,kad namuose turėt ir su draugais pažaist būtų galima, būtų gerai, kad būtų su visa komplektacija, gal kas galėtų parekomenduoti kažką? Lietuvoj beveik niekur neradau, apart čia https://abalt.lt/imone/302465531 galbūt net kažkas turit nenaudojamus ir galėtų parduoti? Jei ne, norėčiau klausimo iš kur nusipirkti būtų galima ne už kosmosinę kainą.

• Online MTT: from zero to hero

Noriu rašyti dažniau, bet tada pagalvoju, kad nuo praėjusio įrašo dar tik kelios dienos, ir tada nejučia prabėga dvi savaitės. Bet savaitės geros. Nemažai darbo įdėta per pastaruosius metus ir progresas juntamas žaidime ir rezultatuose. Bet dabar ne apie žaidimą ir rezultatus. Daug sunkumų, kaip dažnai ir rašau, yra su atrinkimu, kas tikrai svarbu, norint efektyviai eiti į priekį, o atsirinkus - to nepamiršti ir daryti diena iš dienos..metai iš metų. Ir neskaidant to i smulkmenas, manau, tai yra "keep it interesting". Kai žaidimas ir mokymasis eina kartu su susidomėjumu ir smalsumu, tai jau nėra vien tai, ką vadiname motyvacija, kuri kyla ir krenta greičiau nei spėji tai atpažinti. Tik tas stipresnis susidomėjimas (nesugalvoju greitai tinkamesnio žodžio) žaidimu, sesijos metu didėlė koncentracija ieškant spotų, kuriuose taikoma nauja, tikėtinai geresnė strategija, šį kartą atėjo ne iš mindblowing motivational ar strategy video, o iš gan visiems boring database statistics. Visada seku savo statistiką, kai kas jau seniai buvo aišku, kad yra nedvejotinai taisytina, tik vis nerasdavau atsakymo kaip. Su pagalba pavyksta rasti tuos atsakymus ir tai neįtikėtinai gyvina viską: nusiteikimą, susitelkimą, offtable darbą ir jo kokybę ir t.t., bet svarbiausia - tai įdomu, ir esu įsitikinęs, kad tai vienas esminių elementų prasilaužti. Visi daug kalba apie exploits, GTO relevance, flow, ICM, barreling, focus etc., bet dažnai nemažiau svarbūs dalykai ir net poker fundamentals lieka nuošaly, nes net ir labai vidutiniai žaidėjai kažkodėl jaučiasi juos puikiai išmanantys. Aš kurį laiką paskirsiu pasigilinti į viską nuo basics, paskui digging deeper į postflop, iš to tikiuosi nemažiau naudos nei iš aukščiau minėtų.     GL!

• Extra laptop screen pokerio žaidėjams?

Šiandien teko užmatyti. Kaip manote, ant kiek naudingas yra šis produktas keliaujantiems pokerio žaidėjams?  

• BestPoker kambarys - Spinai, geras rakeback, aukšti limitai

High Stakes yra lietuviams prieinamas pokerio kambarys su savaitiniu 27% Rakeback bei aukštais limitais (cash iki  €250/€500). Daugybė žaidėjų iš Azijos, tad nuobodžiauti neteks. Visai neseniai buvo pridėti ir spinai (iki 25 Eurų limitai, greitu metu pridės ir aukštesnių). Turi IOS/Android aplikaciją. Galima depositinti įvairiais būdais (Ewallets, Banko kortelėmis, Bitcoin ir kitais). Taip pat HighStakes išduoda savo MasterCard!   Registracija: http://bit.ly/32kgTvi         O taip pat, šitame tinkle yra ir kitas lietuviams prieinamas kambarys - Best Poker. Jis suteikia 15-50% rakeback bei turi 100%  (iki 2000$) premiją. Dienų bėgyje čia taip pat pasirodys Spinai pavadinimu Spin & Gold (iki 50$ buy-ins, kurie ateityje kils bei  net $600,000 jackpot). Žaidėjai galės uždirbti papildomą cashback žaisdamų spinų challenges, o dar nematytas SpinSurance priedas, leis išvengti nemalonių swingų žaidžiant ilgai. MTT žaidėjai čia sulauks gerų turnyrų serijų. Programa yra ir Windows ir Mac naudotojams, taip pat yra Android appsas.   Registracija   http://bit.ly/32gCtAC   * Papildomas rakeback aukštų limitų žaidėjams. Jei jau turite BestPoker acc - susisiekite jog perkeltume.      

• Prisijungciau sharkscope

Sveiki ieskau prie ko prisijungt sharkscope. Skype mindaugasas3

• Party Poker - iki 60% Rakeback, siurprizai!

Greitu metu party pridės ir micro stakes cash game leaderboardus, tad bus visiems limitams. Fast Forward ir 6+ Holdem taip pat pateks.

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos