kortuFanas

parduodu winamax 500 keramikiniu zetonu rinkini

(redaguota)

Pasikartosiu, itin geras rinkinys, daug geriau nusipirkti šį nei, kad iš parduotuvės (tuo labiau internetu). Nebent jei jums rūpi turėti clay - molinius, o ne keraminius žetonus, jei tai nerūpi, tada drąsiai imkite šį, žetonai geros kokybės, kortos vienos geriausių su kokiomis teko žaisti, kol naujos, tai kiekvieną žaidimą bent vienam žaidėjui visada išslysta iš rankų :D

Turėjęs šiek tiek Winamax atributikos, tai geros nuomonės apie ją esu.

Redagavo: , narys: WeRnIS
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Pasikartosiu, itin geras rinkinys, daug geriau nusipirkti šį nei, kad iš parduotuvės (tuo labiau internetu). Nebent jei jums rūpi turėti clay - molinius, o ne keraminius žetonus, jei tai nerūpi, tada drąsiai imkite šį, žetonai geros kokybės, kortos vienos geriausių su kokiomis teko žaisti, kol naujos, tai kiekvieną žaidimą bent vienam žaidėjui visada išslysta iš rankų :D

Turėjęs šiek tiek Winamax atributikos, tai geros nuomonės apie ją esu.

dekui uz reklama :D o kas del zetonu tai jo tikrai lb smagus ir verti demesio ;)

Redagavo: , narys: kortuFanas
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

+++

kokybė tikrai gera, žetonai super, kortos plastikinės ir WINAMAXiškos ;) ir dar dalina nemokamai, jei moki bent kažkiek pokerį žaist, tai pasiimt jį vienas malonumas ;))

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

8,650 Miles = eur?

Sudomino :)

pagal tasku verte cia gaunas apie 120EUR. zetonus atiduosiu uz perpus pigiau ;)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

tvarkydamas spintas radau sita rinkini.Keleta rinkiniu sekmingai pardaves ,buvau nusprendes sita pasilikt sau deja taip pora metu ir pragulejo spintoj :D Nors viena karta buvom visgi porai valandu palost iseme .Taigi bus kazkiek praplestu zetonu,bet is esmes kaip naujas. 40eur .Kaune i rankas ,kitur galiu issiust ,tuomet + pasto islaidos

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos