010101010101

Padaryti atskira skilti HU :)

26 pran. šioje temoje

HU yra pati pelningiausia pokerio forma tai kodel mes jos neturime? :) Siulau ideti HU skilti kur mes galetume postint HU rankas ir diskutuoti.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

manau nebloga pradžia būtų postinti tuos handus į nolimit forumus jei bus jų daugiau negu 7 per savaitę tada bus galima galvot.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

pritariu ir as, man HU ypac praverstu tema, prie sit n go HU stalu praleidziu daugiausia laiko :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
pritariu ir as, man HU ypac praverstu tema, prie sit n go HU stalu praleidziu daugiausia laiko :)

nelabai aš suprantu - kaip ji tau praverstų, jei joje nebūtų handų? Dabar per visą forumą gal 3-4 headsup handai. Gaunasi vidutiniškai 1 tema per 3 mėn. Gal dar nėr kur skubėt? Atskira skiltis atsiras, kai bus pastovus reikšmingas traffikas, o kolkas tai net iš tolo nesišviečia.

Tad visiems hu entuziastams siūlau pradėt diskutuot, nes kitaip atskiros skilties tikrai nebus.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
pritariu ir as' date=' man HU ypac praverstu tema, prie sit n go HU stalu praleidziu daugiausia laiko :)[/quote']

nelabai aš suprantu - kaip ji tau praverstų, jei joje nebūtų handų? Dabar per visą forumą gal 3-4 headsup handai. Gaunasi vidutiniškai 1 tema per 3 mėn. Gal dar nėr kur skubėt? Atskira skiltis atsiras, kai bus pastovus reikšmingas traffikas, o kolkas tai net iš tolo nesišviečia.

Tad visiems hu entuziastams siūlau pradėt diskutuot, nes kitaip atskiros skilties tikrai nebus.

Na tame ir beda kad nesinori HU ranku deti i bendra skilti nes HU ir 6 max skiriasi kaip diena ir naktis :)

HU yra pati pelningiausia forma tik labai gaila kad ash ishvaisciau vos ne 5 metus ant 6 max ir 9 max nes kai zhaisdavau 6 max ar 9 max man HU budavo kosmusas ir galvojau kad HU yra vishka nesamone :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Na tame ir beda kad nesinori HU ranku deti i bendra skilti nes HU ir 6 max skiriasi kaip diena ir naktis :)

kol noro nėr - nebus ir atskiros skilties. Ir bėdos nėr

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

man irgi atrodo, kad kol kas drąsiai galima rašyt tą vieną kitą handą į cash skiltį prirašant temos pavadinime [HU] ir viskas pakankamai aišku bus.

Atsiradus žymesniam srautui HU handų padarysim ir atskirą skiltį.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Tikrai puiki idėja!

Tuo pačiu reikėtų Stud H/L atskirti nuo "Kiti žaidimai" skilties, nes prižadu - tai tikrai pelningiausias cash lošimo būdas. :)

Redagavo: , narys: VM4
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Gal yra gerasirdziu lietuviu, kurie galetu pasidalinti hu cash duombazem starsuose?:) Idomiausia butu nuo maziausio NL50 lygio. Idomu butu ir aukstesniu lygiu hh paanalizuot, tai jei kas keistai jaucia nora padeti kitiems - as labai lauksiu.

Dekui :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Gal yra gerasirdziu lietuviu, kurie galetu pasidalinti hu cash duombazem starsuose?:) Idomiausia butu nuo maziausio NL50 lygio. Idomu butu ir aukstesniu lygiu hh paanalizuot, tai jei kas keistai jaucia nora padeti kitiems - as labai lauksiu.

Dekui :)

gal aš neteisingai suprantu apie ką tu kalbi, bet už tai, ko tu prašai už dyką, aš su džiaugsmu mokėčiau nemažai tūkstančių $

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Na kaip, 2+2 forume yra database treiderių ir aš taip pat nustebau, kai užklausęs žinute, kiek norėtų už NL50 750k handų db, gavau atsakymą, kad $20 yra enough.

Labai gali būti, kad čia tik dėl lygio. Bet šiaip - aš galvoju, kad vis tiek kažkada pradėjot nuo apačios. Tai tie pirmi tūkstančiai handų NL100, NL50 jums nebeaktualūs. Jums nereikalinga, man - lobis.

Suprantu, kad už viską norisi kažką gauti, bet 'nemažai tūkstančių' aš mokėti kol kas negaliu:)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Na kaip, 2+2 forume yra database treiderių ir aš taip pat nustebau, kai užklausęs žinute, kiek norėtų už NL50 750k handų db, gavau atsakymą, kad $20 yra enough.

Labai gali būti, kad čia tik dėl lygio. Bet šiaip - aš galvoju, kad vis tiek kažkada pradėjot nuo apačios. Tai tie pirmi tūkstančiai handų NL100, NL50 jums nebeaktualūs. Jums nereikalinga, man - lobis.

Suprantu, kad už viską norisi kažką gauti, bet 'nemažai tūkstančių' aš mokėti kol kas negaliu:)

įtariu, kad kalba ėjo ne apie starsų (nelabai eina dataminint nežaidžiant) arba apie SR, FR (nes turėtų būti daug lengviau surinkti tuos duomenis).

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Gal yra gerasirdziu lietuviu' date=' kurie galetu pasidalinti hu cash duombazem starsuose?:) Idomiausia butu nuo maziausio NL50 lygio. Idomu butu ir aukstesniu lygiu hh paanalizuot, tai jei kas keistai jaucia nora padeti kitiems - as labai lauksiu.

Dekui :)[/quote']

gal aš neteisingai suprantu apie ką tu kalbi, bet už tai, ko tu prašai už dyką, aš su džiaugsmu mokėčiau nemažai tūkstančių $

Nežinau kur loši, bet jeigu FTP, tai argi ten negalima dataminint nežaidžiant? Paleidi stalą kaip observerį ir pirmyn handus rinkt. Ar aš kažką maišau ?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Gal yra gerasirdziu lietuviu' date=' kurie galetu pasidalinti hu cash duombazem starsuose?:) Idomiausia butu nuo maziausio NL50 lygio. Idomu butu ir aukstesniu lygiu hh paanalizuot, tai jei kas keistai jaucia nora padeti kitiems - as labai lauksiu.

Dekui :)[/quote']

Nežinau kur loši, bet jeigu FTP, tai argi ten negalima dataminint nežaidžiant? Paleidi stalą kaip observerį ir pirmyn handus rinkt. Ar aš kažką maišau ?

jo FTP galima taip daryti, nes viena karta pasiziurejau kas didziausias winneris pas mane duombazej, ir ziuriu kad phil ivey ten virs milijono turi :D matyt tuo metu trackeris gaude handus, buvau palikes, nors as pats nei zaidziau nei ka.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar