JOKuERis

Badbeat for online poker players in Russia

viskas gali but gandu lygio nes as ir pats nlb randu daugiau info

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

na tai cia gal del to kad viskas dar tik pending

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Mano subjektyvia nuomone NE MANO KALTE - tai turetu buti toks isorinis veiksnys, kuris atsirado netiketai, jau prasidejus propbetui ir kurmis1 to numatyti jokiu budu negalejo. Pvz 18.00 ftp paskelbe super duper akcija ir 25% ps zaideju sian zaidzia ftp, visoj kanadoj dingo internetas, rusijoj uzdraude internetini pokeri ir panasiai.

Kurmis pries sian pradedamas beta, zinojo visas rizikas del volume, zinojo jog atsidares ftp, micromillionai vyksta, tuo paciu, jo zodziai - jog taresi su kitais grinderiais ir padidino savo sesijos laika.

Tai akivaizdu jog volume nenumatymas yra kurmio kalte. ner cia net ko gincytis.

Jauciu kita sezona i extrasencu musi bandysiu regintis.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Hehe good one Audriau :)

Na tikekimes pranasyste neissipildys ;)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Mano subjektyvia nuomone NE MANO KALTE - tai turetu buti toks isorinis veiksnys' date=' kuris atsirado netiketai, jau prasidejus propbetui ir kurmis1 to numatyti jokiu budu negalejo. Pvz 18.00 ftp paskelbe super duper akcija ir 25% ps zaideju sian zaidzia ftp, visoj kanadoj dingo internetas, rusijoj uzdraude internetini pokeri ir panasiai.

Kurmis pries sian pradedamas beta, zinojo visas rizikas del volume, zinojo jog atsidares ftp, micromillionai vyksta, tuo paciu, jo zodziai - jog taresi su kitais grinderiais ir padidino savo sesijos laika.

Tai akivaizdu jog volume nenumatymas yra kurmio kalte. ner cia net ko gincytis.[/quote']

Jauciu kita sezona i extrasencu musi bandysiu regintis.

BTV tą mūšį transliuoja - galiu "po blatu" įkišti :D

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar