Herkus

Jubiliejinis PK Pokylis! [2012]

50 pran. šioje temoje
Ehhh...kaziukoni kaziukoni...rodos kartu kėlėm pokeriokartos bokalinus sklidinus skaidraus skyscio, o daba jis "unknown trečias" :)))

Dėkui Herkui uzu gera galimybe sutikti pokerio bendruomene gyvai! Gera nuotaika, šviesūs žmonės, jauki aplinka ir kosminiai šakočiai!

Snoriuks, kad neprisiminiau, matyt tie sklidini bokalai koją pakišo :) Kita vertus - turiu ir pasiteisinimą - niekada su pačiu gyvai ir nebendravęs. Mane taipogi teisina faktas, jog prie FT įkalbėjau tave berods su A7 prisijungti į 3way puodą prieš du fishus - mane ir Launagį :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Nors su Dalium išėjau tik apie 8 val. bet realiai atsimenu tik keletą handų :))

Tai tada aš tik primenu, kad pasižadėjai "Gyvybės vagonėliams" paaukoti tuos 500 Lt, kuriuos laimėjai su Q3o vs. AA AIPF ;)

Redagavo: , narys: Gobbitas
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Tai tada aš tik primenu' date=' kad pasižadėjai "Gyvybės vagonėliams" paaukoti tuos 500 Lt, kuriuos laimėjai su Q3o vs. AA AIPF ;)[/quote']

Sitas handas buvo tarp tu keletos kur prisimenu... ta pati vakara juos ir paaukojau :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Tai tada aš tik primenu' date=' kad pasižadėjai "Gyvybės vagonėliams" paaukoti tuos 500 Lt, kuriuos laimėjai su Q3o vs. AA AIPF ;)[/quote']

Sitas handas buvo tarp tu keletos kur prisimenu... ta pati vakara juos ir paaukojau :)

ahahha :D solid pazadai :D

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Ehhh...kaziukoni kaziukoni...rodos kartu kėlėm pokeriokartos bokalinus sklidinus skaidraus skyscio' date=' o daba jis "unknown trečias" :)))

Dėkui Herkui uzu gera galimybe sutikti pokerio bendruomene gyvai! Gera nuotaika, šviesūs žmonės, jauki aplinka ir kosminiai šakočiai![/quote']

Snoriuks, kad neprisiminiau, matyt tie sklidini bokalai koją pakišo :) Kita vertus - turiu ir pasiteisinimą - niekada su pačiu gyvai ir nebendravęs. Mane taipogi teisina faktas, jog prie FT įkalbėjau tave berods su A7 prisijungti į 3way puodą prieš du fishus - mane ir Launagį :)

Uzu tai lenkiu galva ;)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar