Herkus

Mokesčių mokėjimas/deklaravimas žaliems

282 pran. šioje temoje

Dekui Benislovas uz issamu paaiskinima, nes be jo totali nesamone. Pats noriu moketi, nors is pokerio uzdirbu ne per daugiausiai.

Jei butum reketuojamas, tai bent sulauktum skambucio su konkreciais nurodymais kur ir kokia suma atnesti, o cia jau Ultimate Gangster, susirandi informacija pats, skaiciuoji viska pats ir galiausiai viska surases ateini susimoketi :D

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Kalbant apie internetinius zaidimus' date=' VMI isaiskino, kad pajamos yra laikomos gautomis tada, kai jos patenka i jusu internetine saskaita (ir nesvarbu, kada pervedat i Lietuvos banka ir ar is viso pervedat). Taigi, pavyzdziui, jei laimite turnyra internete 2014-09-29, laikoma, kad pajamas gavote 2014 metais ir jas turite itraukti i savo bendra 2014 metu rezultata, nuo kurio reikia moketi mokescius. Ir visiskai nesvarbu, ar nors viena lita persivedete i savo realia saskaita banke.[/quote']

tai gerai, kaip parodyt tas online ipirkas ir laimejimus? audita is ps atsiust? sharkscope?

gal laimejau turnyre 1000$, bet pralosiau cashe 2000$. kaip ta parodyt?

Siustis audita, kad negaletu prisikabinti. Siuo metu puslapiai neteikia informacijos, tai uz rankos pagauti kaip ir nera kaip. Bet as nebuciau labai garantuotas, kad ir po 5 metu puslapiai vis dar neteiks informacijos. Reikia suprasti, kad mokesciams, tai irgi nauja sfera, bet su kiekvienais metais jie tobules ir taps gudresni. Ypac, jei pajus (ar gaus aukstesnes valdzios nurodymus), kad tai vieta, kur tu pinigu mokesciams yra. Todel vienintelis budas, mano manymu, isvengti bet kokiu problemu, yra tvarkytis reikalus taip, kad ir paciam viskas butu labai aisku, ir po 3 ar 5 metu VMI neturetu prie ko prisikabinti.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

O su stake/akcijomis laimejimai apmokestinami du kartus? Tarkim esi steikinamas 50/50 cut'u, metinis profit 10k. Susimoki nuo visos sumos mokescius, nes gi ziurima pagal audito profita. Steikeriui duodi 5k, o jis nuo situ 5k tada vel turi moket mokescius, nes juk gavo pajamas is kazkur. Taip iseina?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Tai sakykim jeigu metu gale visa bankrolla zmogui is UK PS home geime "pralosi", o sausio 1 diena "atsilosi" tai taip iseina kad nieko nelaimejai tais metais?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Tai sakykim jeigu metu gale visa bankrolla zmogui is UK PS home geime "pralosi", o sausio 1 diena "atsilosi" tai taip iseina kad nieko nelaimejai tais metais?

O kam taip sudetingai? :) Tada uztenka transferi padaryti, o sausio 1d. tau atsiuncia atgal. :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Nežinau, aš visada žiūrėjau tik į cash outus ir nuo to mokėjau pajamų mokestį. Nežinia, kas būtų jeigu VMI pradėtų bendradarbiauti su Pokerstars, kas yra realu, jeigu online pokeris bus legalizuotas. Kiek žinau, Danijoje, kur online pokeris yra legalus, iš žaidėjo į žaidėją transfer yra užblokuotas.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Na tai apie tai ir eina kalba.. Taip ir turi buti - ps.fr irgi nera transferiu del tos pacios priezasties. O jeigu dabar jeigu vmi praso susimoketi mokescius nuo to kas yra ps saskaitoj tai kiekvienas gali moketi tiek kiek jam negaila :) Jeigu vmi sako, kad tu laimejai daugiau, nes mes pokernews.lt skaitem, tai nusiunti jiems printscreena su nuliais tavo saskaitoj (downswingas :( ) ir ramu :) Nes transferu jie matyti negali kaip supratau.

Dabartineje situacijoje moketi % nuo cashouto mano supratimu yra vienintelis protingas budas.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

O ko nepasivadinot DEBILU KARTA? Duhaj apgailetini. Avinai isvipe tipo pokersitai hahah. Liudna daros suradus tokius bredus.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
O ko nepasivadinot DEBILU KARTA? Duhaj apgailetini. Avinai isvipe tipo pokersitai hahah. Liudna daros suradus tokius bredus.

Kazkam pavydas bamba uzgrauze po sekmingo 2015 lietuviu starto...

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Kiek turi islosti pelno per metus, kad turetai moketi mokescius?

Ar suma vis dar 9600lt?

Ir ar mokesciai mokami tada, kai papuola pinigai y banka?

Redagavo: , narys: kamekadzeee
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Kiek turi islosti pelno per metus, kad turetai moketi mokescius?

Ar suma vis dar 9600lt?

Ir ar mokesciai mokami tada, kai papuola pinigai y banka?

Neseniai teko bendrauti su VMI, tai teoriškai mokesčius turi mokėti nuo bet kokio pelno iš pokerio, nesvarbu ar tai 500eu ar 5000eu.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

šiandien buvau VMI ir kalbėjau su jais. Ten man pasakė, kad turiu deklaruot bet kokį teigiamą metinį pelną (winnings - buy in) ir nesvarbu ar tie pinigai papuolę i neteller ar kur kitur, nes pagal įstatymą, pelnas iš pokerio priskiriamas prie B grupės pajamų ir jau 1Lt pelno taikomas 15% pelno mokestis. Taip pat klausiau, jei mano laimėjimai doleriais, ką tada daryti? Tai sakė už kuriuos metus aš deklaruoju (pvz. už 2014) pažiūrėti per Lietuvos banko psl gruodžio 31 d. kursą ir tiesiog visus laimėjimus padaugint iš to skaičiaus (jei tiksliai žinom, kada buvo gautas pelnas, tai tos dienos imt kursą). Labai lengvai galima iš starsų gauti playing history audit net nuo tada, kai acc buvo sukurtas, kaip iš kitų saitų nežinau.. Na o daugiau deklaravimas vyksta, kaip kad aukščiau temoj buvo aprašęs kažkada Herkus.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Man Pokerstars neveikia 2014 visų metų Audit'as, vis atsiunčia laišką, kad error ir trumpesnį laikotarpį pasirinkčiau. Tiktų Skrill metinė ataskaita cashoutų iš Pokerstars? Kaip kiti iš Pokerstars kambario deklaruoja pajamas?

Redagavo: , narys: Runner7
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

pasiemus starsu audita, starsai laimetu satelitu nepriskiria prie laimejimu tik uzdeda varnele, todel gaunasi kad laimejas satelita as nelaimejau pinigu. todel pagal audita pas mane visada belekoks minusas. kaip sprendziam sita problema? ka man tada deklaruoti?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar