Herkus

Mus rodo

25 pran. Å¡ioje temoje

dedame šion temon nuorodas į filmuotą medžiagą, kuriame žaidžiate/kalbate/veikiate Jūs arba kitas forumietis.

nedėkime itin senų linkų, dauguma juos jau regėję.

susilaikykite nuo atsitiktinių linkų apie atsitiktinius žmones ir reklamą.

o temą paskatino sukurt iš visur siunčiami siūlymai pasižiūrėt kaip žaidžiau UKIPT škotija.

nedaug ten manęs, esminis koinflipas nepaėjo:

Edinburgh, Episode 3

http://www.pokerstars.tv/poker-video-12793-ukipt-2-edinburgh-episode-3.html

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

http://www.pokerstars.tv/poker-video-13489-ept-8-london-episode-2.html?channel_id=18

Justas "sėlinantis" Semaška

Justai, būtų įdomu sužinoti, kodėl taip sužaidei 22 prieš Romanello ir kitą oponentą, kuris JJ turėjo. Ypač įdomu būtų flopo, turno ir riverio analizė.

Kodėl raisinai flopą, kai yra call'as ir flopas yra toksai sausokas? Kodėl nenutarei pasiduoti ant turno, kai antrą kartą gavai "cold call" ant flopo? Ir kodėl nestatei oponento į sunkią padėti nebetindamas riverio, nes visada rodei agresiją? Ar manei, kad buvo sunku tau ten kažką representuoti?

Dėkui iš anksto :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Na su Romanello mane kazkaip vis pasodina live eventuose prie stalo, tai jau gana neblogai zinojau kaip zaidzia, tad nusprendziau, kad arba jis pasiduos ant flopo arba turno, galbut pries ji buciau states ir ant riverio, nes jis turetu zinoti, kad as zinau, kad jis raisino utg ir pas ji daznai bus stipri pora. Ir siaip zinojau, kad jis visada cbetins toki flopa.

Antra, tai buvo pirmasis handas prie tv stalo ir pamaniau, kad as tureciau jiems abiems atrodyti kaip nezinomas zaidejas, kuris prie kameru neturetu taip drasiai blefuoti i du zaidejus ir ypac i utg raiseri. Cia buvo pagrindine priezastis, kodel nutariau blefuot.

Na o visa problema buvo sb buves zaidejas. As tikejausi, kad jis turi silpnesne pora, kuria numes ant turno, arba pats turi 8 ar 33 ir mane trapina, jeigu callina turna. Todel ant riverio pasidaviau. Nezinau, gal siek tiek uzsilevelinau tam hande ir tai prastas blefas. Gal reikejo betint riveri, kad jau taip nutariau suzaist. Butu idomi kitu nuomone :)

Galiausiai, manau, kad jie turetu galvoti, kad mano range ten labai daznai bus 8, kai man tereikejo pacallint is bb po raise ir call.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Su Romanello viskas aišku tada :) Dėl tv efekto, tai matosi, kad rankos dreba, kai renki chipus raisui, tai gal irgi indikuoja šitą.

O dabar šiek tiek apie SB žaidėją. Ar du jo callai ant flopo neverčia manyti, kad jis čia nefloatina? Ir kai dėjai turną ar nevertėjo dėti daugiau 1/3, nes jei dėtum dėl vertės tai gal visgi dėtum daugiau ar aš klystų? Nors jei jis pushintų, tai galima būtų dar nusimesti liekant su žaidžiamų stackų.

Mano manymu, tavo range taip gali būti 8 ar pora iki JJ ( su 33 ir 88 nebaidytum flope, tikriausiai). Dėl to turbūt tave ir būtų nucallinęs ant riverio, nors čia jau priklauso nuo žaidėjo. Plius dar kai A ir T nugulė ant stalo, kas būtų dar sunkiau JJ pacallinti riverio viską.

Redagavo: , narys: palaniumas
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Man visai neblogai suzaide Justas su tom dvojkem. Visu pirma flopas labai geras dvejetukams, nes geresnio trbt be krentancios 2 ar straight galimybes nelabai ir yra. Romanello izoliuotas lengvai. Justas beatino labai daug handu sitoje rankoje atsivertus flopui, isskyrus poras arba 8x. Iskritus turnui, man labai patiko tolesnis betas, kadangi jei varzovas neturetu poros, auto fold manyciau butu dares po tokio turno. Riveryje sunku kazka ir patarti butu, cia jau aisku beveik buvo, kad paccalins ir riveri varzovas, nors ir atsiverte 10 uzpildanti flusho galimybe, manau jei blefuoti, tai tinkamiausia korta dar butu K sirdziu. Aisku varzovui sunku labai patiketi buvo, kad nupirkote flush, nes po flopo, jokiu galimybiu nebuvo issivaizduoti to. Sioje situacijoje manau varzovas turejo per stipru handa, o suzaista neblogai.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

3 ept london nera niekur?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

kaip taip luckinti??? :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

bet tai bastoonas identiskas Ryan Giggs klonas

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
bet tai bastoonas identiskas Ryan Giggs klonas

Na ne indentiškas, bet panašumų tikrai turi :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi praneÅ¡imai

• Natural8 (GGPoker) kambarys - Nemokami 8$ + 200% Bonus (arba 100$ tickets), privatus leaderboardas!

Nuo šiol naudosime naują registracijos kodą/nuorodą, tad naudokite tik šį nes senieji nebeveiks. https://www.natural8.com/sign-up?ref=POKCASN8  (registracijos kodas POKCASN8). Seniesiems žaidėjams tai nieko nekeičia

• Parduodu pokerio knygas

PM. The Poker MBA: Winning in Business No Matter What Cards You're Dealt by Greg Dinkin  Elements of Poker by Tommy Angelo The Mental Game of Poker by Jared Tendler  Pass the Sugar by Joe Hachem Secrets of Sit 'n' Gos: Winning Strategies For Single-Table Poker Tournaments by Phil Shaw The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success by Matthew Hilger Moneymaker: How an Amateur Poker Player Turned $40 into $2.5 Million The Mental Game of Poker 2 by Jared Tendler The Making of a Poker Player by Matt Matros Sit 'n Go Strategy by Collin Moshman Kill Everyone: Advanced Strategies by Lee Nelson Tournament Poker for Advanced Players: Expanded Edition by David Sklansky Kill Everyone: Advanced Strategies for No-limit Hold 'em Poker Tournaments and Sit-n-go's by Lee Nelson Peak Performance Poker by Travis Steffen Advanced Pot-Limit Omaha Volume I by Jeff Hwang The Psychology of Poker by Alan. N. Schoonmaker The Theory of Poker by David Sklansky        

• MTT nemokami mokymai

Sveiki! Siulau keletą nemokamų pamokų (diskusijų) micro, mid MTT žaidėjams! Kodėl tai darau? Žinoma kaip ir visi gauti sau naudos, mokant kitus isisavini viską pats dar geriau. Taip pat ir iš nesavanaudiškų paskatų padėti kažkam, kam tikrai patinka šis žaidimas ir galbūt galvoja arba jau užsiema juo rimčiau. Esu isitikines, kad galiu suteikti daug naudos pradedantiems ar pažengusiems žaidėjams.  Reikalavimai iš taves: Noras tobulėti Idėtas darbas savarankiškai Tiesiog parašyk man per discord  : Martynas#9945 Prisegu savo all-time grafiką.  

• Linkomanija

Gal kas gali pakvietima padovanot?

• Winamax blokavimas Lietuvoje

Manau turėtų leisti visas arba beveik visas. Prasibandyk arba supporto paklausk.

• Natural8 (GGPoker) kambarys - Nemokami 8$ + 200% Bonus (arba 100$ tickets), privatus leaderboardas!

Atnaujinimai privačiame 40,000$ mėnesiniame leaderboarde. Nuo šiol jame nebebus užsieniečių žaidžiančių GGPokeryje.  Natural bus vienintelis GG kambarys kurio žaidėjai čia bus rodomi (jei jie bus susieti su mumis). Tad labai daug žaidėjų atkris ir bus žymiai mažesnė konkurencija. Sekantis leaderboardo rezultatų atnaujinimas neberodys tų žaidėjų.  Taip pat, buvo atnaujintas leaderboardo dizainas. Mobilioje versijoje dabar bus galima scrollinti į šoną jog pamatytumei visą informaciją.

• RIO elite grupės rinkimas

Vėl atsilaisvinusi vieta RIO Elite, PM.

• GG poker

Ačiū! 

• GG poker

Labas, teisingai, per Natural8 užsiregistruoji su kodu pokcas8 ir gali žaisti GG tinkle. Vėliavą tokią padarė daugeliui. Nežinau ar tai tik kosmetinis dalykas ar jie nori apsisaugoti jog kas neprikibtų, kad jie tam tikrų šalių žaidėjus priima. Bet žaidėjams tai nieko nekeičia.

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos