ArasII

Pokerio kartos čempionatas 2012 "šilta ir pilna troba"

262 pran. šioje temoje

mldc, tikrai vertas laimet:)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Kas įdomiausia tai, jei nastute59 butu užemes 1 vieta, o aš 2 22$ ture, man atrodo turėtume su juo po lygiai taškų. :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

jooo gaila kad intrigos neislaikiau :) GG

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

idomu kiek as nukritau, gal net i prizines nebepatekau:) zodziu, cempionatas nekoks, losi losi, o paskutiniai turai viska nulemia:} ir isvis ka voveriux veike tam turnyre, jis jau nebegalejo laimet, turbut kazkam chipsus persiust norejo...;]

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
idomu kiek as nukritau, gal net i prizines nebepatekau:) zodziu, cempionatas nekoks, losi losi, o paskutiniai turai viska nulemia:} ir isvis ka voveriux veike tam turnyre, jis jau nebegalejo laimet, turbut kazkam chipsus persiust norejo...;]

Na ne visi cia del pinigu zaide :) Selinanciam pvz keli simtai $ laimes neatnestu. Voveriukas laimeti prizo nebegalejo, bet gal jam pilnai pakaktu moralinio pasitenkinimo, kad pagal taskus jis uzimtu pirma vieta ;)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

na manau kritai 20 tasku ir likai 3

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

na del garbes ar del taures, jau nesvarbu, bet kai voveriux turedamas 90K chipsu, berods 400BB, atidave visus kitam, kuris vos 12k turejo:) tai kaip nori taip sakyk, itartina labai:)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
na del garbes ar del taures, jau nesvarbu, bet kai voveriux turedamas 90K chipsu, berods 400BB, atidave visus kitam, kuris vos 12k turejo:) tai kaip nori taip sakyk, itartina labai:)

Na garbes tai cia mazai butu tada. Manau, kad tuo voveriukas tikrai neuzsiimtu, bet as nebuvau prie stalo ir net nestebejau zaidimo. Ka kiti apie tai mano? O siaip ateis voveriukas ir paaiskins viska - tada bus aiskiau.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Prititariu, Vovere tikrai negarbingas žaidėjas, taip loose žaist negalima, kai visiems seniai žinoma taisyklė nr1 - NEBLEFUOTI PRIES žUVį.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Man vis siuncia laiskus, kad kuriami nauji turnyrai....

Arai cia sistema pati juos kuria ?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Viliau Viliau :DD graziai zaidi :)

Ačiū, Justai. Kažkaip sekės man prieš tave tądien, o nastute mane ant visų stalų skriaudė :)

Tikrai jam chipų nedumpinau, tik kažkaip jis baisiai gerai užtaikydavo, kada mano blefą gaudyt, o kada nusimest.

Tikrai nežinau kokie šio čempionato reitingai, nė vieno iš dalyvių asmeniškai nepažįstu, sudalyvavau tik 4 turnyruose ir tai nelabai motyvuotai. Nesidomėjimas reitingais leido prilaikyt aggro fish stailą, kas labai gerai veikė prieš užsitightinusius oponentus. Buvo smagu.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Sveiki,

Sunkiai man sprendziasi stabilaus interneto klausimas... Stengsiuos viska ispresti kiek imanoma greiciau, nors matau laimetojus jau ir patys isiaiskinot :) taigi laukite artimiausiu metu tiksliu ziniu

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar