NTamosauskas

Lithuanian total profit leaderboard @ sharkscope.com

273 pran. šioje temoje

(redaguota)

Nauji metai - nauji iššūkiai!

Bendruomenei pasitarus buvo nuspręsta pratęsti tradiciją sudaryti lietuvių bendro profito leaderboardą, tačiau reikia visų jūsų pagalbos tą tradiciją išlaikyt. Priežastys aptartos ir paminėtos čia: http://pokeriokarta.com/forumas/viewtopic.php?id=5211&p=11 . Taigi reiktų pradžiai surinkt 16$ atkurt senąjį leaderboardą ir padaryt jį nauju. Senbuviai, turtingi dėdės ir visi jaučiantys pareigą prašom nesikuklint ir pasponsoriaut startą.

Bendros taisyklės visiem norintiem patekt į leaderboardą:

1.Parašyti savo niką ir platformą kurioje žaidžiate

2.Būti pasidarius OPT-IN

3.Persiųsti bent 3$ ar kiek negaila leaderboardo išlaikymui

Taip pat nepamirškit:

-Leaderboardas pačio saito atnaujinamas kartą į parą, tad naujo žaidėjo įdėjimas gali trukti 24h+

-Leaderboardą manageina žmogus, todėl gali būti šiokie tokie atnaujinimo delayai dėl asmeninių priežasčių

-Visiems kurie pateikė registravimosi duomenis metų gale ir nebuvo įtraukti galioja naujų metų leaderboardo taisyklės.

Paramos sąskaita: NTamosauskas @ PokerStars.

Leaderboardą galit rast čia:

http://www.sharkscope.com/#Leaderboards//private/Lithuanian%20Total%20Profit%202013

p.s. vis dar siūlau forumui įsteigt kažkokius tai prizus leaderboardo lyderiam metų gale.

NT

Redagavo: , narys: NTamosauskas
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

VTomukas PS. "Perlaidą" padariau :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

sent, PS Kosmosas

Redagavo: , narys: Alg505
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

PS Aruniuxas pervesta

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

sent. PS joolius

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

PS LTasdf

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

na kadangi visi sumes po doleriuka - ar daugiau tai is likusiu ir galima priza - kokia taure nupirkt :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Bet būtų daug šauniau įsteigti kelis prizus, tarkim pirmą vietą mtt ir pirmą vietą sng žaidėjams. Nes ir taip aišku, kad pirmą vietą užims mtt žaidėjas :)

Redagavo: , narys: Alg505
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

PS wsx87 pervesta

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Bet būtų daug šauniau įsteigti kelis prizus, tarkim pirmą vietą mtt ir pirmą vietą sng žaidėjams. Nes ir taip aišku, kad pirmą vietą užims mtt žaidėjas :)

man tai neaisku :) netgi du dalykai neaiskus - manau kad ir sng zaidejas gali laimet aisku jei jis zais atitinkamus lygius ir juos atitinkamai beatins. o antra man neaisku kodel tada zaisti sng jei aisku kad MTT pelningesnis?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Bet būtų daug šauniau įsteigti kelis prizus' date=' tarkim pirmą vietą mtt ir pirmą vietą sng žaidėjams. Nes ir taip aišku, kad pirmą vietą užims mtt žaidėjas :)[/quote']

man tai neaisku :) netgi du dalykai neaiskus - manau kad ir sng zaidejas gali laimet aisku jei jis zais atitinkamus lygius ir juos atitinkamai beatins. o antra man neaisku kodel tada zaisti sng jei aisku kad MTT pelningesnis?

Esme, kad metai yra per trumpas laikas mtt variacijai issilygint. Faktas kad atsiras lietuvis kuris pahitins 100k+. (nereiskia, kad cia jo vidutinis metinis profitas zaidziant mtt) Sng tiek per metus kazin ar kasnors padarys..

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Bet būtų daug šauniau įsteigti kelis prizus' date=' tarkim pirmą vietą mtt ir pirmą vietą sng žaidėjams. Nes ir taip aišku, kad pirmą vietą užims mtt žaidėjas :)[/quote']

Variacija/Laikas/Bankrollas ;)

Man atrodo geriau tada jau kuris daugiausiai games suloš/geriausia ROI, nes tie kurie bus pirmi SNG ir MTT pagal pelną, ir taip turi maišus pinigų :D

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Esme, kad metai yra per trumpas laikas mtt variacijai issilygint. Faktas kad atsiras lietuvis kuris pahitins 100k+. (nereiskia, kad cia jo vidutinis metinis profitas zaidziant mtt) Sng tiek per metus kazin ar kasnors padarys..

siaip pas mane toks teorinis pasvarstymas - butu idomu padaryti koki nors no luck ratinga - padaryt teoriskai butu labai paprasta - kiekviena zaideja rankinti pagal jo laimejimus - minus vienas didziausias laimejimas :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar