Herkus

[Atsiskaityta] EPT Sowfest ME akcijos. by Herkus

79 pran. šioje temoje

1% ps 688799

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

visi 25% rezervuoti.

laukiame pinigų iš just`ass , Kerpius , LetsCode ir klausimą uždarome iki kovo 20-tos.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Herkau, o kodėl tu be antkainio pardavinėji? Aš suprantu, kad tu čia tik dėl fun pardavinėji, bet su kokiu 20% antkainiu taip pat greit būtų išpirkta, o ir edge tokį tikrai turi...

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Herkau, o kodėl tu be antkainio pardavinėji? Aš suprantu, kad tu čia tik dėl fun pardavinėji, bet su kokiu 20% antkainiu taip pat greit būtų išpirkta, o ir edge tokį tikrai turi...

Noreciau nesuprasdamas paklausti apie vadinama edge?? Na matau Herkus dalyvaves daug Unibet Open nei vienam main event neisokes net i pinigus, tai ties kuria vieta vadinamas edge? Jei aiskinsit apie variacija ir t.t. praejusius metus pasiziurejus i bulgara Neudenov visuose Unibet Open piniguose buvo?

ar jus edge statote ant internetiniu pasiekimu?

tiesiog smalsu

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

na, nusprendžiau antkainio jokio nedėt tol, kol bent viename rimtame (olympike šį ta esu laimėjęs) live evente į pinigus nepateksiu :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Herkau' date=' o kodėl tu be antkainio pardavinėji? Aš suprantu, kad tu čia tik dėl fun pardavinėji, bet su kokiu 20% antkainiu taip pat greit būtų išpirkta, o ir edge tokį tikrai turi...[/quote']

na, nusprendžiau antkainio jokio nedėt tol, kol bent viename rimtame (olympike šį ta esu laimėjęs) live evente į pinigus nepateksiu :)

Labai sąžiningas ir sveikintinas požiūris.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Herkau' date=' o kodėl tu be antkainio pardavinėji? Aš suprantu, kad tu čia tik dėl fun pardavinėji, bet su kokiu 20% antkainiu taip pat greit būtų išpirkta, o ir edge tokį tikrai turi...[/quote']

Labai sąžiningas ir sveikintinas požiūris.

+1, ta pati pagalvojau.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Jei atsilaisvins kieknors akciju, rezervuoju visas :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

jei iki šio vakaro 23.59 pinigų gerbiamas LetsCode pervest nesiryš, akcijos bus perleistos donater.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

bim bam, laikrodis muša vidurnaktį, akcininkui LetsCode nepervedus pinigo ir niekaip neapsireiškus, akcijos perleidžiamos donater.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
bim bam, laikrodis muša vidurnaktį, akcininkui LetsCode nepervedus pinigo ir niekaip neapsireiškus, akcijos perleidžiamos donater.

Pervesta :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Galvodamas , kad nera taip skubu ir pats neskubejau , tiesa pasakius truputuka apmaudu , bet nepykstu galbut pataupysiu BR sekmes turnyre

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

turnyras prasideda už pusantros valandos. Tai, kaip man jame seksis, galite sekti mano tinklaraštyje

www.kalbaherkus.lt

Turbūt pagrindinis srautas eis twiteriu (dešinėj apačioj) , bo gyvenu kitam viešbuty nei turnyras vyks , tai operatyviems įrašams nebus galimybių.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

tai kaip sekas losht? :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
tai kaip sekas losht? :)

taigi viskas bloge, kaip ir nurodyta aukščiau :)

o šiandien laisva diena - rytoj trečią LT laiku startuoja DAY2 ir aš joje su 45BB (vidurkis 55) :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar