Herkus

PATIKIMI forumiečiai [e-money prekybai]

825 pran. šioje temoje

(redaguota)

Laba diena. As esu Ricardas S. Sioje svetaineje esu jau 4 metus, pirma karta prisijungiau kai man buvo 16 metu tada atvykau i Vokietija, dabar 20. Is pradziu pirkdavau sau ir dedei pokerstars playmoney zetonus. Nuo 18 metu turejau kredita, ir kad ji pratesinet kas menesi reikedavo keist valiuta. Jau 2 metus kas menesi naudojuos patikimu nariu paslaugomis, daugiausiai tropik ir LaurinaitisV, visalaika vesdavau pirmas. Viena karta nukentejau 15$ atsimenu kai bandziau ne is patikimuju saraso vest pirmas dalimis. Budavo kad neatrasydavo patikimi nariai ilga laika ir tekdavo papildomas palukanas uz velavima moket. Taip pat buvau turejas projekta, ir kiek zinau Zmejus buves patikimas narys sios svetaines, man siule bendradarbiaut su savo projektu www.freestylepoker.lt. Noreciau patekti i patikimuju sarasa. Taip pat zaidziu ir pokeri mtt-sng, 80% daeinu iki 10% geriausiu. Jeigu kas noretu susiktikti, galetume tai padaryti Vilniuje.

Redagavo: , narys: RankStealer
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Norėčiau patekti į patikimųjų sąrašą.

patikimas

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

rasai kad turi problemu su pinigais, ir nori prekiaut, su zmejum cia cirkas buvo, nemaciau zinutej nieko del ko tu cia "nusipelnei taip". ir maldaudamas tikrai neatrodai rimtai.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

tai ka cia jokueris vis dar veikia sitam sarase ir kodel jis ne scameriu sarase?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
tai ka cia jokueris vis dar veikia sitam sarase ir kodel jis ne scameriu sarase?

Ištryniau jį iš sąrašo. Patikimumą reikėtų visada tikrintis žiūrint tiek į sąrašą, tiek į žymą "patikimas". Jokueris tokios žymos neturėjo.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

turejo coaching pamokas pas mane, atsiskaite be problemu.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

patikimas

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

++++++ uz visada salia

0