Herkus

DRAUDŽIAMA NEPATIKIMIEMS NARIAMS PARDUOTI e-money

87 pran. šioje temoje

jo gal istikro pagaliau galima butu jau isvysti ji ir pretenduoti :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Daugiau nei dvi savaitės praėjo nuo naujos taisyklės įvedimo, bet kaip sąrašiuko nėr taip nėr... Norėtusi kažkokių naujienų ir aiškumo :) Beje ar į sąrašą bus galima papult ne tik senbuviam ir pažystamiem ? Per rekomendacijas, o galbūt kokiu nors būdu patvirtinus tapatybę ? Dėkui už atsakymą.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Manau turėtų įtakoti žmonių atsiliepimai :) ne vien postai ar pažintys su moderatoriais

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Manau, kad forumo savininkai neturėtų rūpintis tais, kurie nedalyvauja forumo veikloje. Sakykim, kad leidimas parduoti pinigus turėtų būti tam tikra privilegija, kuri suteikiama vertingiems nariams.

Tai tik mano nuomonė, žinoma.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

smagu butu patekt i patikimu sarasa :/ laukiu info is herkaus

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

O kaip dėl keitimosi? Pvz FTP į PS.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

tai ka man siulot daryti jei as noriu parduoti? Gal yra zmogus is skyriaus "patikimasis" kuris man padetu laiduoti ar pan??? Buciau dekingas!

Ir kaip patekti i patikimuju sarasa?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

kodel mano tema, kur parduodu ps dolerius buvo istrinta?Lebronius laidavo..

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Nu ir kas kad laidavo? Rask dar du laiduotojus ir prasykis i patikimu nariu sarasa, tada ir pardavinek i valias. GL!

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Nu ir kas kad laidavo? Rask dar du laiduotojus ir prasykis i patikimu nariu sarasa, tada ir pardavinek i valias. GL!

o koks skirtumas is tu dar 2?lebronius kaip ir patikimas zmogus sitame forume, o parduodu tik delto, kad pokerstarsuose neprarast deposit bonuso ir sis pardavimas pirmas ir greiciausiai paskutinis butu..

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Nu ir kas kad laidavo? Rask dar du laiduotojus ir prasykis i patikimu nariu sarasa' date=' tada ir pardavinek i valias. GL![/quote']

o koks skirtumas is tu dar 2?lebronius kaip ir patikimas zmogus sitame forume, o parduodu tik delto, kad pokerstarsuose neprarast deposit bonuso ir sis pardavimas pirmas ir greiciausiai paskutinis butu..

taisykles yra taisykles. cia tas pats kas vairuoti isgerus, o paskui teisintis, kad nesijautei girtas, o pavaziuoti reikejo 100 metru.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Nu ir kas kad laidavo? Rask dar du laiduotojus ir prasykis i patikimu nariu sarasa' date=' tada ir pardavinek i valias. GL![/quote']

taisykles yra taisykles. cia tas pats kas vairuoti isgerus, o paskui teisintis, kad nesijautei girtas, o pavaziuoti reikejo 100 metru.

kvaila taisykle, ir palyginimas nevykes, tai idomu kaip man gaut dar 2 laiduotojus, nupirkt is ju 100k $ pirmas vesdamas ar kaip ? :))

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

o koks skirtumas is tu dar 2?lebronius kaip ir patikimas zmogus sitame forume' date=' o parduodu tik delto, kad pokerstarsuose neprarast deposit bonuso ir sis pardavimas pirmas ir greiciausiai paskutinis butu..[/quote']

kvaila taisykle, ir palyginimas nevykes, tai idomu kaip man gaut dar 2 laiduotojus, nupirkt is ju 100k $ pirmas vesdamas ar kaip ? :))

Tai neturi laiduotoju ir nepardavineji,kas neaisku?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

niekur neradau ar galima keistis pinigais per pokerio saitus?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti