ArasII

Trumpi klausimai

4,615 pran. šioje temoje

Gal kas uzsiemat Sng 16$ and up coachingu?

Jei taip P.M

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Paprastai mokinys iesko mokytojo o ne atvirksciai. Begalybe uzsiima Sng coachingu

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
ar iamanoma gauti deposit bonusa isidedant pinigu i pokerstars nuo kokios sumos,anksciau esu iisimetes po 10 20 zaliu bet nenaudojau jokiu bonusu ir kaip juos gaut ir ar tarkim isidejus pinigus galima juos issiimti tapacia diena ?

manau jeigu nenaudojai kodo depositindamas,tai dar galima tau.bet nezinau cia tikslei,o bonusa gauti turi rinkti fff ir negalima issimti tapacia diena pinigu,min 2 dienos po deposito jeigu neklystu,kiek suprantu tu cia sugalvojas 600 isideti ir 1200 nusiimti iskarto :D tokiu dalyku nera,kol ta 600 isgryninsi,kazi ar uzteks tau tu 600$

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Ar galima PokerStars StepB bilietą (StepA 1-2 vietos - 7.5€) naudoti registruojantis ne į StepB' date=' bet į MTT turnyrą už 7.5€?[/quote']

negalima

jeigu nezinai nesakyk, galima, nu bentjau as step D uzsiregines buvau i turnyra ;)

Gerai kad Tu tiksliai žinai ir suteikiai teisingą informaciją. Aš pasilieku prie savo atsakymo visgi.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
negalima

jeigu nezinai nesakyk' date=' galima, nu bentjau as step D uzsiregines buvau i turnyra ;)[/quote']

Gerai kad Tu tiksliai žinai ir suteikiai teisingą informaciją. Aš pasilieku prie savo atsakymo visgi.

Pats susižinojau.. visgi, Ommeris buvo teisus: gal ne į visus, tačiau galima registruotis.. Atidžiau pasiskaitęs turnyro lobby, radau kampe užrašyta: StepB ticket valid for entry. O turnyras tai EPT-Deauville 7.5€ Turbo Rd1 MTT satelitas į 82€ Rd2 (galimas StepC ticketas)..

Gytiz, gal negalima registruotis už $, o už € galima? mat už € beveik nieko, išskyrus satelitus į live eventus, nevyksta..

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Your Steps ticket is valid for entry to a "cash buy-in" Steps tournament and no other Multi-Table tournaments. It is not valid for the FPP buy-in Steps.

When you use your FPPs to buy-in to a satellite, any ticket you win includes rake fees to the next tournament. However, you do not pay rake fees when you buy-in to an FPP tournament, and as such there are no FPPs awarded.

As Steps tickets include rake fees, they can only be used in cash buy-in Steps, thus ensuring that players are awarded the FPPs to which they are entitled.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

pažiūrėk: Varžybos>EPT>Piniginiai satelitai> EPT-Deauville €7.5 Turbo Rd1

Turnyro id: 335150935 (Ctrl.+T ir suvesk tuos skaičius). Viršuj dešinėj pusėj parašyta: StepB ticket valid for entry.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

matau pamiršai jau savo klausimą :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Nelabai ka nusimanau apie monitorius, ka manot apie sita, dell

Redagavo: , narys: mariuz999
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Nelabai ka nusimanau apie monitorius, ka manot apie sita, dell

monitoriams bent dvi ar trys atskiros temos yra.

būsi patenkintas trumpais atsakymais? "blogas" "geras"?

jei ne , rašyk ten kur priklauso. Be to, neabejoju jog tose temose apie monikus rasi visus išanalizuotus ir vieną išsirinksi ir neversi žmonių penktąsyk rašyt to paties , o kitų penkių šimtų skaityt to paties.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Sveiki norejau paklausti,su kokia kortele banko jus inesate pinigus y pokerio saskaita? nes kiek bandau su visa neina.. Nepykit jei ne ten parasiau,bet jei galit ir zinot padekit busiu labai dekingas :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Visa Virtuon iš SEB banko

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Bet man padare VISA WEB swedbanke ir sake kad su sita kortele turi eiti,visa virtuon kainuoja y men kiek nors?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar