ArasII

Trumpi klausimai

4,615 pran. šioje temoje

Pazystamas man sake kad tipo negalima skanuoti oponentu sedint prie stalo,ar cia istikruju taip yra? jei taip kas bus jei skanuosi?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Pazystamas man sake kad tipo negalima skanuoti oponentu sedint prie stalo,ar cia istikruju taip yra? jei taip kas bus jei skanuosi?

Senai tokį rišlų klausimą girdėjau. :) čia tu gyvai kažką daryt norėjai?

Jei skanuosi bus nuskenuotas, kopijuosi- nukopijuotas.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Pazystamas man sake kad tipo negalima skanuoti oponentu sedint prie stalo' date='ar cia istikruju taip yra? jei taip kas bus jei skanuosi?[/quote']

Senai tokį rišlų klausimą girdėjau. :) čia tu gyvai kažką daryt norėjai?

Jei skanuosi bus nuskenuotas, kopijuosi- nukopijuotas.

parislinsiu as tau,ar online sharcscopu galima tikrinti oponenta,kai sedi su juo prie vieno stalo,dabar supranti:)??

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Nu oficialiai sako, kad negalima, bet kas tau patikrins, kuom tu naudojiesi? nebent nuscreenshotins būtent tą akimirką, kai "skanuosi" :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Nu oficialiai sako, kad negalima, bet kas tau patikrins, kuom tu naudojiesi? nebent nuscreenshotins būtent tą akimirką, kai "skanuosi" :)

Tai kad Starsai turi man rodos sekimo programėles, instaliuojamas kartu su softu. Kitas, dalykas, neaišku, kiek jiems rūpi vienetiniai atvejai :)

šiaip ar taip, aš linkęs taisyklių nelaužyt. Kur kas geriau, nei vieną dieną atlėkt į forumus ir šaukt "tie kiaulės uždarė mano accountą už nieką" :)

Redagavo: , narys: Tomukas
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Kur galima pamatyti statistika? :) esu mates ten kazkokie grafikai buna :) zodziu santrauka :) zaidziu pokerstars?

p.s. gal tokiu isvis nebuna?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

tai vat irgi nenorejau naujos temos kurti,ka geriausiai naudoti losiant mtt is sng?gal zinot kokiu trialu,nelabai radau forume :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Holdem Manager ir PokerTracker. Net mačiau forume tokia skiltys yra "Programos, duombazės, interbankai", TEN GALBūT kas nors yra. :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

holdem managerio+omahos yra trial versija. [small]kas žino kur ieškot, vaistus irgi randa jai[/small]

Redagavo: , narys: gedukas
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Kur galima pamatyti statistika? :) esu mates ten kazkokie grafikai buna :) zodziu santrauka :) zaidziu pokerstars?

p.s. gal tokiu isvis nebuna?

Grynų pinigų - PokerTableRatings.com Turnyrai - http://www.sharkscope.com/

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Ar galima PokerStars StepB bilietą (StepA 1-2 vietos - 7.5€) naudoti registruojantis ne į StepB, bet į MTT turnyrą už 7.5€?

Redagavo: , narys: neronoop
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Ar galima PokerStars StepB bilietą (StepA 1-2 vietos - 7.5€) naudoti registruojantis ne į StepB, bet į MTT turnyrą už 7.5€?

negalima

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Aš turiu full tilt poker naują žetonų modą ir gal kas galit paaiškint kaip padaryt kad jis veiktų, bo pas man kaip seni žetonai, taip seni..

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

ar iamanoma gauti deposit bonusa isidedant pinigu i pokerstars nuo kokios sumos,anksciau esu iisimetes po 10 20 zaliu bet nenaudojau jokiu bonusu ir kaip juos gaut ir ar tarkim isidejus pinigus galima juos issiimti tapacia diena ?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Ar galima PokerStars StepB bilietą (StepA 1-2 vietos - 7.5€) naudoti registruojantis ne į StepB' date=' bet į MTT turnyrą už 7.5€?[/quote']

negalima

jeigu nezinai nesakyk, galima, nu bentjau as step D uzsiregines buvau i turnyra ;)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar