Pritariu

o as ne' date=' nes tu turejau grynai savo puse dalies ir kitos puse dalies 50 ant 50 ejo. tai tavo turetu but 75% viso pelno[/quote']

This

dėkui už atsakymus,people! kaip ir viskas aišku ;)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

tokį klausimą turiu. čia aš vienas gavau atsisveikinimo mail'ą iš triobet su žinute "tavo paskyra yra uždaroma"? nes kažkaip lyg ir užeinu dar karts nuo karto į triobet'ą, tai negalėjo uždaryt dėl neaktyvumo. mail'ą jau jiems parašiau, tik šiaip įdomu gal nusibodo kariaut triobet'ui ir išeina iš Lietuvos? :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
tokį klausimą turiu. čia aš vienas gavau atsisveikinimo mail'ą iš triobet su žinute "tavo paskyra yra uždaroma"? nes kažkaip lyg ir užeinu dar karts nuo karto į triobet'ą, tai negalėjo uždaryt dėl neaktyvumo. mail'ą jau jiems parašiau, tik šiaip įdomu gal nusibodo kariaut triobet'ui ir išeina iš Lietuvos? :)

Ne tik tau.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Visi lietuviai gavo arba dar gaus http://prntscr.com/d7ja0y

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Tie, kas naudojates VPN, kokią šalį pasirinkote?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

party poker arba bwin clientas veikia? man atidaro bet logino lango neuzkrauna

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

dns keist nereikia. ne del to buvo. narsykle uzgrybavus buvo. istryniau ir perinstalinau tada pasileido ir bwin login screenas

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Pokerstars ir pokerstars.fr atsidaro programa, bet cashier nesispaudzia :( Tiesiog nereguoja ir tiek. Kompa perkroviau niekas nesikeicia. Kas gali buti?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

ne tau vienam - itariu nuo siol starsai privers nesinaudoti sita funkcija, tik padarys updeita kad eitu papildyti,,:)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

pokerstars eu atidaro cashier, tik paspaudus reik palaukti, toks jausmas kaip su lagu kad veiktu

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Jo dabar matau, kad veikia.. Paspaudi mygtuka - nueini arbatos pasidaryti - ziuri jau suregavo.. tada dar viena mygtuka paspaudi.. telika paziuri.. vel suveikia :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

pas mane tas pats. bus starsu bugas

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
pas mane tas pats. bus starsu bugas

ant mobiliako irgi tas pats

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

pokerstars.fr Cashier visiškai užlinko. Dienos metu dar sureaguodavo po kelių minučių, dabar jokio judesio.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar