Kaip manote, kuri pokerio rusis ar formatas dabar yra pelningiausias?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Man vienam updato starsai nepadaro?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Man vienam updato starsai nepadaro?

Tiesiog perinstaliavau starsus ir viskas gerai dabar.

Redagavo: , narys: neapsikrauk
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Hey, gal isivaizduojat kas gali buti parsisiuntus holdem resourcus ir irasius ju neina atidaryti, nemeta nei jokios lenteles kad kazkas blogai ar kazko panasaus tiesiog nereaguoja?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Hey, gal isivaizduojat kas gali buti parsisiuntus holdem resourcus ir irasius ju neina atidaryti, nemeta nei jokios lenteles kad kazkas blogai ar kazko panasaus tiesiog nereaguoja?

Man padejo javos atnaujinimas, taciau update siulyciau kolkas rinktis tik 40 nes su 45 vel problemos su Java.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Hey' date=' gal isivaizduojat kas gali buti parsisiuntus holdem resourcus ir irasius ju neina atidaryti, nemeta nei jokios lenteles kad kazkas blogai ar kazko panasaus tiesiog nereaguoja?[/quote']

Man padejo javos atnaujinimas, taciau update siulyciau kolkas rinktis tik 40 nes su 45 vel problemos su Java.

Pavyko! Dekui Tau :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Sveiki,

Ar mano sprendimai turnyruose tikrai buvo +EV ? Galbut sitas rodiklis yra netikslus kalbant apie SNG TURBo?

28aqqoo.jpg

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

pasidaryk reportuose "Overal" ir ziurek pagal chip ev. nes cia tai pievas rodo bent jau turbo sng vieno stalo

Redagavo: , narys: Mexon
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Gal kas zino kokia programa yra naudojama, kai pvz apacioje zaidziamo lango rodo visu sedinciu zaideju statistika (suzaistu turu skaicius, roi, profit)?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Ziurejau, bet neradau kaip pasidaryti, ten huda rodo (vpip, pfr ir t.t.), o man reikia tiesiog turu skaicius, roi ir profit. Pas kazka maciau apacioje stalo eina sie rodikliai eilute kiekvieno zaidejo sedincio prie stalo

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Sita isbandziau' date=' bet jis duoda statsus kaip hemas prie kiekvieno zaidejo ir uzstoja hemo statsus. Ten kitaip buvau mates, gaila printscreeno nepadariau:([/quote']

Man atrodo, kad tu bandei šitą http://www.sharkscope.com/#SharkScope-Desktop.html

Nes mano pirmoje nuorodoje parodytas HUD atrodo maždaug taip:

screenshot_66.png

Redagavo: , narys: TheRicardas
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Gal jau buvo bet,why .sharkscope. netrakina spin to go? pastviai pasimeta turnyrai,ypac tie kur didesni:>

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar