bet

Aršauskas pateko į FNTT akiratį (kriptovaliutų kratos)

Ketvirtadienį pranešta apie tai, kad Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą, įtardama kriptovaliutų kasimą vykdančius verslininkus šešėline veikla. DELFI žiniomis, tyrime kriptomilijonieriumi vadinamas tinklaraštininkas Paulius Aršauskas yra apklaustas kaip specialusis liudytojas. Po didinamuoju stiklu atsidūrė ne tik minėtasis P. Aršauskas, kuris yra kompanijos „Ramigna“ finansų direktorius, bet ir oficialus vadovas Arminas Gužauskas. Specialiojo liudytojo statusas reiškia, kad bet kurią akimirką, surinkus reikiamus įrodymus, šie du asmenys gali tapti įtariamaisiais.

Šiomis dienomis FNTT tyrėjai atliko daugiau kaip 15 kratų Vilniuje ir Kauno regionuose – bendrovės patalpose, kriptovaliutų „kasimo" salėje, įrengtoje buvusiame baseine, bendrovės vadovų ir atsakingų darbuotojų gyvenamosiose vietose, taip pat ir naudojamuose automobiliuose, skelbiama FNTT pranešime.

Pirminiais duomenimis, Vilniuje veikianti bendrovė, kuri viešai skelbiasi užsiimanti ypač pelninga kriptovaliutų bitkoinų (bitcoin) ir eterio (ethereum) išgavimo veikla, nuo mokesčių administratoriaus galėjo slėpti tikrąjį veiklos mastą ir gaunamas pajamas. Šiame tyrime sostinėje registruotos bendrovės vadovai apklausti kaip specialieji liudytojai. Įtarimai dėl šešėlinės veiklos jiems gali būti pareikšti, kai bus įvertinti pirminiai procesinių veiksmų metu surinkti duomenys ir nustatyta tiksli valstybei padaryta žala. Ikiteisminį tyrimą dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo (BK 222 str.) ir neteisingų duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimo (BK 220 str.) organizuoja ir jam vadovauja Generalinė prokuratūra. Tai vienas pirmųjų ikiteisminių tyrimų Lietuvoje, kai tiriamos aplinkybės, susijusios su kriptovaliutų išgavimu ir galbūt slepiama apyvarta. Pasak FNTT direktoriaus Antonio Mikulskio, šis tyrimas – tai vienas pirmųjų FNTT vykdomo finansinių technologijų sektoriaus tendencijų stebėjimo ir vertinimo rezultatų. Augant atsiskaitymams virtualiomis valiutomis, įžvelgiama naujų nusikalstamų schemų ir mechanizmų kūrimo rizika. Virtualios valiutos (bitcoin, ethereum, riplle ir kt.) veikia decentralizacijos ir anonimiškumo principais, todėl jomis galima atsiskaityti ne tik už legalias prekes, bet ir naudoti šešėlinėje veikloje. Su pačiu P. Aršausku DELFI susisiekti taip ir nepavyko. 

https://www.delfi.lt/veidai/zmones/paulius-arsauskas-pateko-i-fntt-akirati-generaline-prokuratura-pradejo-ikiteismini-tyrima.d?id=79171197

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

„Kriptogalas“: P.Aršauskui „liko centai“, investuotojams „avilių“ neatiduoda

Ženkliai kritus kriptovaliutų vertei, jų kasimas tampa nuostolingas, už elektrą tenka mokėti daugiau nei gaunama pelno. Kaip tokioje situacijoje sekasi didžiausią kriptovaliutų kasyklą pernai atidariusiam Pauliui Aršauskui? Pasakiškais turtais susigundę investuotojai tikina kurį laiką buvę ignoruoti „verslininko“ ir niekaip neatgaunantys jiems priklausančių kriptovaliutų kasimo kompiuterių. Kiti pasakoja apie mistiškai kaitaliojamas sutarties sąlygas, kai 2 metų įsipareigojimą pakeitė dar neregėtas terminas: „Tol, kol pelninga“.

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/kriptogalas-p-arsauskui-liko-centai-investuotojams-aviliu-neatiduoda-59-1069682

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Šie didieji verslininkai net su elektros tinklais nesugebėjo atsiskaityti, o čia jiems ne su facebookiniais tyčiotis...

Ieškinį tenkinti visiškai: priteisti iš atsakovo UAB „Ramigna“ (į.k. 304612421, J. S. g. 4, Vilnius) ieškovui AB „Plasta“ (į. k. 110639887, Savanorių pr. 180, Vilnius) 80 941,71 Eur skolos, 835,16 Eur delspinigių, 6 procentų dydžio metines palūkanas nuo priteistos sumos nuo bylos iškėlimo teisme (2019 m. sausio 21 d.) iki teismo sprendimo visiško įvykdymo, bylinėjimosi išlaidas: 1452 Eur žyminio mokesčio ir 605 Eur už advokato teisinę pagalbą.

https://www.statymai.com/forum/lazybu-bendruomene/bendruomenes-diskusijos/ryskinimasis-fb/21#361653

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi pranešimai

• Paranojos Simptomai

Tai už galvas, pamenu ir man kažkas panašaus buvo.

• Paranojos Simptomai

Pabandyk auditą atsisiųst gal pamatysi kažką: tools -> history and stats -> playing history audit

• Paranojos Simptomai

2650828056, praleidau skaiciu. Tai yra KO turnyras, bet cmon, as gal ir mazai zaidziu bet ne bukas pazet kad is galvu turiu tik 4.13, o ir balansas nukrito i gavu lygi

• Paranojos Simptomai

Neranda man tokio turnyro pagal ID Anyway, dar gali būti koks nors knockout turnyras, ir iš to galėjai gauti $$ arba kaip jau sakė už min cash irgi iš kart perveda Niekas už dyką pinigų tikrai neduoda, būk ramus

• Paranojos Simptomai

Bet turnyras dar net ne ITM! 369 paid, 879 dar turnyre

• Paranojos Simptomai

Prideda PS laimėjimą pasiekus pinigus turnyre, naujas feature. Tai ne paranoja ir ne scam.  

• Paranojos Simptomai

Sveiki, Senai buvau forume nes PS bepasijungiu super retai, ir jauciuosi visiskas idiotas rasydamas sita tema. Si dalyka pastebejau jau pries kelias savaites, kai tai nutiko pirma karta kuri praleidau pro akis, bet nutikus antram - tikrai keista. Taigi, kaip ir minejau pokeri zaidziu retai, pasijungiu 1-2 stalus kas antra savaitgali, kai dukra uzmiega. Pasijunges i 1-2 turus, likusius pinigus nuo depozito (dazniausiai apie 10-15 baksu) prasuku kazino, nes whatever, ir tesiu zaidima su balansu iki 0.50ct. Taciau, laimejus keleta ranku, atsitiktinai pasikeliu lobby window ir man balansa rodo $11.xx ir as taip wtf, tas turnyras dar ne ITM, ir as ji zaidziu dar dabar rasydamas sita nesamone... Pirma karta kai tai nutiko pries keleta savaiciu tai rode $17.xx, koks sutapimas TIEK IR CASHINAU. Ar taip gali buti kad mano win jau yra PREDEFINED, kuria man rodo bugas? Tournament ID 250828056, vis dar zaidziu, rode lobby balance $11.xx - dabar 370/1107, pazesim kur baigsis.  

• Pokeris Rozvadove

planuojame su draugu vykti i Rozvadova 08.28-09.04 dienomis savaitei, noreciau patarimu kur apsistoti, kaip nuvykti is Prahos i rozvadova nes atskrendu is Londono, kokios kainos mazdaug maisto,viesojo transporto ir pan. Labai dekingas buciau uz suteikta informacija

• Road to top of low MTT leaderboards

Here we go again Prasidėjo MicroMillions Pokerstars serija FR-ES-PT kambaryje, ir esu labai rimtai nusiteikęs paimti top spotą. Mano nickname ten yra LogicNotFound ir jau esu įsikūręs top10 po pirmų 6 dienų.  Plius šiuo metu tai yra mano pagrindinis kambarys kuriame žaidžiu, ir tame limite jaučiuosi ypač solid. Ir dar paskutiniu metu gan heatinu, tai kaip sakant visi šansai mano rankose ar kažkaip tais  I want more! Nuoroda į saitą su leaderboardu: https://www.pokerstars.es/en/poker/tournaments/micro-millions/    

• Spin&go H2N HUD

Sveiki. Galima išbandyti HUD? Ir kokia kaina norint įsigyti?

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos