o PK iš stovyklos keli procentai  :))

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

tenor.gif?itemid=10377310

2

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Užmiršau paminėti, kad čia downswinginis mėnuo. Tikrasis WR kažkur apie 10bb/100, žadu šiais metais apie 250k profito su tokiu winrate. Prisegu įrodymą, kad įmanoma 15bb/100 

Results.png

Taip pat prisegu kelis mokinių atsiliepimus:

Capture.JPG

Capture2.JPG

3

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

And that's another Easter Troll...

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Masciau jau pirkti Airino DVD, naktinio zaidimo. Bet dabar esu pasimetes nebezinau kur geresne value. Bandysiu turbut twitche pastreamint, del tos nemokamos valandeles, tai chebra stay tuned ryt pirmas streamukas chicko networke.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Dvėjojau dvėjojau, kol galiausiai apsisprendžiau, kad pamėginsiu pasitreniruoti ir pagilinti savo GTO žinias pas Vytenį.

Tai vat, pasiėmiau 20minučių, nes visgi visa valanda gan nepigus malonumas, ir galiu tik patvirtinti, kad Vytenis puikus treneris, labai gerai supranta žaidimą, field'o tendencijas bei GTO.

Be jokių abejonių imsiu dar pamokų, gal net visą valandą, nes rezultatai jau po 20min. su Vyteniu stulbinantys, sunku įsivaizduoti kas bus po pilnos valandos.

Prisegu grafiką po pamokos su GTO Vyteniu:

kkRnokL.png

2

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Tadcka puikus mokinys. Atidžiai klauso, perteikia mano išmintį į High stakes action'ą.

Kiek kartais nedaug tereikia kad pradėtum crushint, tik truputį slaptų pamokų.

Šiek tiek atnaujinu savo rezultatus, dar labiau pagerinau savo tikrąjį WR zoome.

Results.png

SVARBU

Kadangi kaip matot esu labai paklausus ir užimtasCapture.JPG (žr. screen),

iš jūsų jaučiamas didelis žinių poreikis, tai nusprendžiau įkurti :

PLANKTONO AKADEMIJĄ !!!!!!!!

Sukursim truputį video iš kurių bus galima suvokti užuomazgas, o pilną coaching paketą bus galima toliau pirkti su nuolaida akademijos nariams.

Pirmasis prie komandos prisijungia jau minėtas Tadcka, kuris specializuosis Mixed games (Razz, Badugi, Badacey, 2-7 tripple lowball ir t.t.) treniruotėse.

Sekite tolimesnę informaciją ir jau galite pervesti už narystes, arba žaisti per mane Chico networke ir gauti ją nemokamai.

P.S. Įtrariu, kad į mano PS accountą įsilaužė žulikai, žadu nusipirkti Lietuvos ryto pirmam puslapy straipsnį apie tai, kad pritraukti daugiau klientų.

P.P.S Žal-gi-ris, palikykit Lietuvos komandą, būkit patriotai. Ir aišku dėl to coachingas tik gerėja, bus nuolaidos, žaidimai ir kiti marketingo triukai, kad tik pasinaudot bendra sporto dvasia.

Pirmasis konkursas: atspėjus šiandienos rungtynių rezultatą, gaunate 80% nuolaidą coachingui (max 1h)

2

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Zal 73-70

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

mano skaičiai arčiau, dalinamės valandą :))

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Siaip ir as galiu pacoachinti :D 30e/val simboliskai paimciau. Std kaip visi coachai beatinu 10bb ~+/-, bet hdd buvo uzsilenkes tai grafiku nlb tuiru, o ir kai kurie site netrackina. Best year so far ir pan...
Taip pat gyvai esu mates tokius zaidejus kaip Daniel Negreanu, Phil Ivey ir kitus. 

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas, komentuoti bei matyti Spam skiltį.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Nariai skaitantys temą:   0 nariai(-ių)

Nėra narių peržiūrinčių šį puslapį