cigonas99

888 live serija Rumunija

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas, komentuoti bei matyti Spam skiltį.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Nariai skaitantys temą:   0 nariai(-ių)

Nėra narių peržiūrinčių šį puslapį

• Naujausi pranešimai

• POKERLIFE.LT - Spin & Go finansavimas ir mokymai

Skaityti po kuo pasirašai yra, in general, geras įprotis.

Kadangi buvau čia paminėtas, tai noriu apginti savo poziciją. Martynui pradėjus žaist 100s nuo birželio vidurio iki dabar buvo suteikta beveik 1val. 30min. asmeninio coach, taip pat įrašyti du video su Martyno hh ir šiandien trečias, kai Martynas nepasirodė pamokoj http://prntscr.com/k842zk

Voveriux ar kas nors iš Pokerlife nėra adminas tad prašome nesąmonių neišsigalvoti. Jei poste nėra spamo, bereikalingo šmeižto (neparemto faktais/įrodymais), bereikalingos agresijos, nepagarbos kažkuriam forumo nariui ar nariams, tada viskas ok. Gerbkite save ir kitus narius. Sėkmės.

Kreipiuosi į nonamerį, kuris sėdi už pokerlife.lt vardo, todėl ir tujinu. O, kad nedalyvauju, tai nereiškia, kad nieko nežinau, parašo man ne vienas ir ne du žmonės. Gal ir keli ten žmonės slepiatės po juo, tai poto ir nesuprantat kam adresuota.

Ačiū, Rickanai, neaišku į ką tu kreipiesi, kodėl tujini ir apie kieno ego kalbi, tačiau ego jokiuose mokyklos procesuose nedalyvauja - yra tik geri, kokybiški mokymai ir įsipareigojimų vykdymas. To paties tikimės ir iš mokinių.

Išvados tokios, kad geriausiems mokiniams nesudaromos padorios sąlygos ir tiek, padėk savo ego į šalį ir pagalvok, o ne tik kitus kaltink, aš nei mokinys, nei konkurentas.

Labai sunku suprasti kritiką mokyklos atžvilgiu, kai ji pradedama šitaip - taip mokymai yra geros kokybės, bet... Mokyklos įsipareigojimas kiekvienam mokiniui yra jį mokyti ir suteikti lėšas žaidimui. Dėl abiejų šių elementų jokios kritikos nesulaukėme, tai apie ką eina kalba? Neaišku. Mokyklai kaip jos kaltė primetama pokerio variacija ar mokymai, nors kitame sakinyje sakoma, kad mokymai yra geri   Žodžiu, mieli skaitytojai, pasidarykite išvadas patys, kodėl geriausi mokyklos mokiniai ateina į šitą temą.  

Imperatoriau, aš ir dabar neneigiu, net ir paminėjau, kad mokymai yra geros kokybės. Bet tu daugiau nieko negali pasakyti apart, kad mokymai geri ir nieko nesakykit daugiau. O, kad ne vienas ir ne 5 keiksnoja tą 'gerą' mokyklą tu to nematai. Kas dėl pinigų, visų žiniai noriu pasakyti, kad minuse esu jau nuo Vasario pradžios. Šiuo metu esu 9000 EUR minuse, tad netoli Egidijaus. Leidžiu pažiūrėti savo apskaitos dokumentą, dėl kokių čia didelių cashoutų bei piniginės naudos siekiant noriu nutraukti sutartį Taip, padarė dabar, kad kas antrą savaitę galima cashoutint būnant minuse, kaip minėjo imperatorius, jie tą padarė būtent dėl manęs bei Egidijaus, biški sakyčiau nesusiveda galai, kad sako noriu išeiti dėl kažkokių mistinių pinigų.

Jei kažkam įdomu, o matyt taip yra, nes drama visiems patinka, šis mokinys yra vienas geriausių mūsų mokyklos mokinių, pasiekęs labai gerus rezultatus ir daugybę kartų, tiek viešai tiek privačiai išreiškęs pasitenkinimą gaunamais mokymais. Pas mus jis atėjo tiesiai į 1s limitą, gavo labai daug dėmesio ir pamokų ir pasiekė puikius rezultatus. Noras nutraukti sutartį pas jį kirba jau ilgai ir ją jis nutraukinėja jau penktą ar šeštą kartą. Motyvas yra labai paprastas ir suprantamas - pinigai, tačiau toks elgesys yra žemas ir niekaip nepateisinamas. Jei reikės savo mokyklos garbę, savo ir kitų mokinių garbę ir įsipareigojimus ginsime kur tik šis mokinys norės ir jokiu būdu neleisime, kad būtų teršiamas mūsų mokyklos vardas, šantažuojama, paminami įsipareigojimai siekiant individualios naudos.   

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos