WeRnIS

Pokerio Kartos Lyga (idėja)

Sveiki, bediskutuojant kilo idėja sukurti kasmetinę Pokerio Kartos Lygą - Čempionatą. Idėja tokia, žaidžiami maždaug 5 nemokami turnyrai kažkuriame kambaryje (įvairių struktūrų, pvz. Holdem 6/8/9max/HU). Sužaidus viską susumuojami taškai, o laimėtojams atitenka prizai (PK siuvenyrai, nugalėtojui trofėjus/forumo rank'as, rėmėjų prizai ir kt.).

Kol kas tai tik idėja, ką apie ją manote? Ar dalyvautumėte, ką norėtumėte pamatyti?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Iškart mano 2 centai - labiau užsiėmę žmonės garantuotai negalės visada sužaisti visų turnyrų, tad kaip ir daugeliu kitų panašių atvejų, labai praverstų geriausių pasirodymų sistema. Tarkim, jei vyksta 5 turnyrai, bendroj įskaitoj skaičiuojasi du - trys geriausi pasiekti rezultatai. Jei vyksta 7, gal galima išspaust 3 - 4. Taip pat nepakenktų apsvarstyti ir turnyre laimėtinų taškų skaičiaus priklausomybę nuo dalyvių skaičiaus (didesnis turnyras, +% taškų. Nereikia labai sudėtingų formulių - kad ir +0,X taškų už kiekvienus 5 žaidėjus pool'e.

Taip žaidžiantiems dažniau visada išlieka galimybė pagerinti rezultatą, tuo pačiu metu iš lenktynių neišbraukiant ir rečiau žaidžiančių. :trading:

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Jop, todėl ir  klausimas ar reikia kokių 4-5 turnyrų ir ar tarp jų reikia vietos Omahai?

Beje, kaip su greičiais, visi/dalis regular 10mins blinds ar geriau, kad greičiau pasibaigtų ir būtų 7-8min blinds?

Aš ir taip galvojau dėl formulės, o nedalyvaujant/užėmus paskutiniasias vietas nebūtų gaunama išvis taškų.

Dar ir dėl laiko kada vyktų turnyrai, metų laikas, laiko tarpai tarp turnyrų?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Vietos omahai tikrai nėra :D 98%+ populiacijos neaktualu, o ir šiaip čia NLHE forumas. Tad atitinkamai jei būtų 50 turnyrų, gal vieną PLO ir būtų galima įkišti. O greičius/laikus gal jau MTT'eriai išsiaiškins.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Aš ir taip dėl Omahos maniau, bet žinai dėl visą ko paminėjau jei netyčia būtų daug už buvę ar jei būtų kitų pasiūlymų. Nes lyga būtų skirta parodyti sugebėjimus, o kiekvienam sava struktūra prie širdies.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Sveiki, tai galima kokius 4 Holdemo ir 1 Omahos padaryti, kad daugeliui  įdomiau įvairesni.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 5 val.(-ų), Justinux parašė:

Sveiki, tai galima kokius 4 Holdemo ir 1 Omahos padaryti, kad daugeliui  įdomiau įvairesni.

Tas Omahos turnyras ne kiek dėl įdomumo kiek dėl to jog Omahos regai galėtų pasireikšti, bet Meška manau gerai pasakė, reikia Omahos nebent tada kai ši lyga daug stipriau išaugtų (nebūtinai daugiau turnyrų, bet bent jau daugiau žmonių) ir tik jei būtų labai to norima.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Tikrai nematau kodėl reiktų neįdėti Omahos, ir šiaip jei turnyras paaugtų tai manau net ir PLO8 reiktų įdėti. Su meška persimest ir kokį bad beat jam įkalt manau tikrai ne aš vienas norėčiau :D

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš valandą , zhukaSS parašė:

Tikrai nematau kodėl reiktų neįdėti Omahos, ir šiaip jei turnyras paaugtų tai manau net ir PLO8 reiktų įdėti. Su meška persimest ir kokį bad beat jam įkalt manau tikrai ne aš vienas norėčiau :D

Va todėl ir paminėjęs jį buvau, vieni sako vienaip, kiti kitaip. Jei nebus vieningos nuomonės tada tiesiog apklausą padarysime.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas, komentuoti bei matyti Spam skiltį.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Nariai skaitantys temą:   0 nariai(-ių)

Nėra narių peržiūrinčių šį puslapį