Avanmis

Dvoikės: ar verta [vėl] prasidėti?

Sveika, Pokerio Karta!

Spėju, jog pataikiau į tą vietą kur turėčiau klausti šio klausimo.

Taigi, prieš 6 - 5 metus nustojau grambuoliaut prie pokerio stalų, nes baigėsi mokslai mokyklos suole ir gyvenimo rutiną užpildžius po akademinių valandų staiga užgriuvusiai veiklai, teko užmiršti PokerStars klasikinės temos mirksėjimus.

Tuomet grambuoliaudavau nemažai. Skirdavau tam apie 30 - 40 valandų per savaitę. Pirkdavau pamokas, žiūrėdavau mokomuosius video ir visa kita bla, bla, bla.

Tuo metu, sužaisdavau virš 500 sng per savaitę ir jeigu atmintis manęs neapgauna - palaikydavau 20% - 25% ROI.

Tiek vat tos nugaržemės (background). Tad klausimas yra toks: ar nėra mirusios dar dvoikės, idant būtų galima ten augintis roll'ą? Antras klausimas: ar verta? Ar ROI maržos nėra ant tiek mažos, jog greiau jau vietoje to pliumpčiau alų ir nesukčiau apie tai galvos?

Esmė tame, jog aš nenoriu nuo nulio pradėt karjeros šioje srityje. Aš noriu skirti apie 20 valandų per savaitę šiam dalykui ir kadangi jeigu kažką darai, tai turi daryt gerai, reikėtų palaikyti pozityvų ROI. Patartina dviženklį.

Taigi, ar racionalūs mano norai? Ir jeigu taip: nuo ko reikia pradėti? Gal galit rekomenduot kokių coachų, katrie esti rykliai nepačiais aštriausiais dantim ir tai atsispindi jų įkainiuose? Ir kokie dabar yra VOD'sų tinklapiai, kurie geriausiai tiktų dvoikėms?

Ačiū, 

O visiems atsakiusiems iš anksto linkiu

Daug laimės bei džiaugsmo.

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Neverta, nors aišku čia jau nuo pačio priklauso. Bet pagal mane tai ten per didelis regynas + high variance. 

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Didziausia problema yra srauto nebuvimas daugiau 100games/day lb sunku sulost vien 2.5/180.

Manau eis islaikyt tuos 20% roi kas gautus 20dx100games ~1k$.Regu del to yra sumazeja kad uzdarbis nera lb geras aisku daug kas mixina su 5/90 ko kad ispaustu srauta na bet imant relistiskai gaunas kad lidl(ar kitam sektoriui) gausi vos ne ta pati uzdarbi be variance, tad klausimas ar verta pradet?Nes ir uzdirbant is pokerio 1k sumokejus mokescius gaunas tas pats kas dirbi daugeli darbu jei esi baiges universiteta ir turi specialybe siulyciau net nepradeti, nes po tiek laiko ir icmaizeri nemazai reiks paminkyt ir uz stalo padirbet

IMG_23112017_215624_0.png

Redagavo: , narys: forumietis1985
1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi pranešimai

• BestPoker kambarys - Spinai, geras rakeback, aukšti limitai

Best Poker jau paleido spinus, tad būtinai išbandykite!

• Ieškau MTT coaching/staking. Esu motyvuotas pokerio entuziastas, VU ekonomikos magistras.

Sveiki. Esu Tomas. Man 29 m. Slapyvardžiai, su kuriais mėgėjiškai žaidžiau: tomas92310; nadal19860218 Skype - Tomas(Ronaldinho) Galiu užsiimti pokeriu kaip full time job. VU Ekonomikos magistras; dirbau AB "Lietuvos geležinkeliai" ekonomistu, bet darbas nepateisino lūkesčių. Pokerį mėgėjiškai pradėjau žaisti kažkur nuo 2006 m. Intensyviau žaidžiau nuo 2018 m. antros pusės iki 2019 m. rugsėjo. Pasiekimai: 7 vieta 2019 m. Žvejo iššūkyje; laimėtas satelitas į Kings of Tallin 2019 Main event, kuriame ir dalyvavau; pokerstars bounty builder 16,5 $ užimta 3 vieta (~1,6 k $) ir kitos smulkesnės pergalės.
      Tikslas - tapti profesionaliu pokerio žaidėju ir užsitikrinti šviesią su šia veikla susijusią ateitį. Esu labai motyvuotas siekti karjeros aukštumų pokerio srityje, todėl tikiu, jog šis deal'as bus naudingas abiems pusėms: man atsiras galimybė išmokti aibę naujų pokerio subtilybių ir užsidirbti, o stakeriui be uždarbio garantuoju nuoseklų ir efektyvų komandinį darbą (profesionaliai žaidžiau futbolą, todėl žinau, kas yra komandinis darbas )

• Trumpi klausimai

Sveiki, čia gal nevisai į temą, bet noriu gerus pokerio chipsus nusipirkti,kad namuose turėt ir su draugais pažaist būtų galima, būtų gerai, kad būtų su visa komplektacija, gal kas galėtų parekomenduoti kažką? Lietuvoj beveik niekur neradau, apart čia https://abalt.lt/imone/302465531 galbūt net kažkas turit nenaudojamus ir galėtų parduoti? Jei ne, norėčiau klausimo iš kur nusipirkti būtų galima ne už kosmosinę kainą.

• Online MTT: from zero to hero

Noriu rašyti dažniau, bet tada pagalvoju, kad nuo praėjusio įrašo dar tik kelios dienos, ir tada nejučia prabėga dvi savaitės. Bet savaitės geros. Nemažai darbo įdėta per pastaruosius metus ir progresas juntamas žaidime ir rezultatuose. Bet dabar ne apie žaidimą ir rezultatus. Daug sunkumų, kaip dažnai ir rašau, yra su atrinkimu, kas tikrai svarbu, norint efektyviai eiti į priekį, o atsirinkus - to nepamiršti ir daryti diena iš dienos..metai iš metų. Ir neskaidant to i smulkmenas, manau, tai yra "keep it interesting". Kai žaidimas ir mokymasis eina kartu su susidomėjumu ir smalsumu, tai jau nėra vien tai, ką vadiname motyvacija, kuri kyla ir krenta greičiau nei spėji tai atpažinti. Tik tas stipresnis susidomėjimas (nesugalvoju greitai tinkamesnio žodžio) žaidimu, sesijos metu didėlė koncentracija ieškant spotų, kuriuose taikoma nauja, tikėtinai geresnė strategija, šį kartą atėjo ne iš mindblowing motivational ar strategy video, o iš gan visiems boring database statistics. Visada seku savo statistiką, kai kas jau seniai buvo aišku, kad yra nedvejotinai taisytina, tik vis nerasdavau atsakymo kaip. Su pagalba pavyksta rasti tuos atsakymus ir tai neįtikėtinai gyvina viską: nusiteikimą, susitelkimą, offtable darbą ir jo kokybę ir t.t., bet svarbiausia - tai įdomu, ir esu įsitikinęs, kad tai vienas esminių elementų prasilaužti. Visi daug kalba apie exploits, GTO relevance, flow, ICM, barreling, focus etc., bet dažnai nemažiau svarbūs dalykai ir net poker fundamentals lieka nuošaly, nes net ir labai vidutiniai žaidėjai kažkodėl jaučiasi juos puikiai išmanantys. Aš kurį laiką paskirsiu pasigilinti į viską nuo basics, paskui digging deeper į postflop, iš to tikiuosi nemažiau naudos nei iš aukščiau minėtų.     GL!

• Extra laptop screen pokerio žaidėjams?

Šiandien teko užmatyti. Kaip manote, ant kiek naudingas yra šis produktas keliaujantiems pokerio žaidėjams?  

• BestPoker kambarys - Spinai, geras rakeback, aukšti limitai

High Stakes yra lietuviams prieinamas pokerio kambarys su savaitiniu 27% Rakeback bei aukštais limitais (cash iki  €250/€500). Daugybė žaidėjų iš Azijos, tad nuobodžiauti neteks. Visai neseniai buvo pridėti ir spinai (iki 25 Eurų limitai, greitu metu pridės ir aukštesnių). Turi IOS/Android aplikaciją. Galima depositinti įvairiais būdais (Ewallets, Banko kortelėmis, Bitcoin ir kitais). Taip pat HighStakes išduoda savo MasterCard!   Registracija: http://bit.ly/32kgTvi         O taip pat, šitame tinkle yra ir kitas lietuviams prieinamas kambarys - Best Poker. Jis suteikia 15-50% rakeback bei turi 100%  (iki 2000$) premiją. Dienų bėgyje čia taip pat pasirodys Spinai pavadinimu Spin & Gold (iki 50$ buy-ins, kurie ateityje kils bei  net $600,000 jackpot). Žaidėjai galės uždirbti papildomą cashback žaisdamų spinų challenges, o dar nematytas SpinSurance priedas, leis išvengti nemalonių swingų žaidžiant ilgai. MTT žaidėjai čia sulauks gerų turnyrų serijų. Programa yra ir Windows ir Mac naudotojams, taip pat yra Android appsas.   Registracija   http://bit.ly/32gCtAC   * Papildomas rakeback aukštų limitų žaidėjams. Jei jau turite BestPoker acc - susisiekite jog perkeltume.      

• Prisijungciau sharkscope

Sveiki ieskau prie ko prisijungt sharkscope. Skype mindaugasas3

• Party Poker - iki 60% Rakeback, siurprizai!

Greitu metu party pridės ir micro stakes cash game leaderboardus, tad bus visiems limitams. Fast Forward ir 6+ Holdem taip pat pateks.

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos