ERnIS

Naujoji PK versija ir jos privalumai

66 pran. šioje temoje

Na nelabai malonu skaityti:

Board: 9s7h6d3s5c
    Equity    Win    Tie
MP2    64.31%    64.31%    0.00%    { 88, 55-33, A8s-A7s, A4s, KJs-KTs, K8s, K4s, K2s, QTs+, Q8s, Q4s, Q2s, JTs, J8s, J4s, J2s, T8s, T4s, 95s, 86s-85s, 75s, 64s+, 53s, A8o-A7o, A4o, KTo+, K8o, K4o, QTo+, Q8o, JTo, J8o, T8o, 98o }
MP3    35.69%    35.69%    0.00%    { AJs, AJo }

Board: 9:spade:7:heart:6:diamond: 3:spade: 5:club:
       Equity     Win     Tie
MP2    64.31%  64.31%   0.00% { 88, 55-33, A8s-A7s, A4s, KJs-KTs, K8s, K4s, K2s, QTs+, Q8s, Q4s, Q2s, JTs, J8s, J4s, J2s, T8s, T4s, 95s, 86s-85s, 75s, 64s+, 53s, A8o-A7o, A4o, KTo+, K8o, K4o, QTo+, Q8o, JTo, J8o, T8o, 98o }
MP3    35.69%  35.69%   0.00% { AJs, AJo }

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

this text is bold this text is italic this text is underlined hm tokius į source pavyko įmesti, kas ten dar gaunasi, lentelė esmė ar ten ne lentelė?

tik kad papostinus po to dingsta bbcode'as ir kaip suprantu ir kiek ieškau tai jo atsisakoma išvis daugumoje vietų..
1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Nežinau, gal dabar kažką testuodami tokius dalykus įjungėt, bet meta visą teksto formatavimo kodą redaguojant - neduok dieve, jei nežinant kodo, bandai youtube video įredaguot ^^'5f12f5fd4e6a567df1cf990687f3540a.png

Redagavo: , narys: BearFromLT
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Sutvarkėm :P

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Didžioji dalis punktų buvo pakeisti kol galiausiai šiuo metu turime 90-95% išbaigtumą, kas šiek tiek vėlavo.

Tam tikros dalys kurios liko skirtos dievui Google'ui arba vidiniuose puslapiuose tose vietose esančioms funkcijoms.

Laukiame šviežių dar pastabų dizaino elementuose ir jau tikimės kitą savaitę pristatysime dar keletą naujienų.

8/22/2017 8:50 PM , BearFromLT parašė:

@Jag manau, kad viską pateiki kiek per baisiai, pats informacijis 'pasiekimas' praktiškai nepasikeitė, jei ne patobulėjo. Tačiau: kol tikrai negalima nuvertinti @WeRnIS įdėto darbo, jei jau dalinamės >rekomendacinio pobūdžio< pasiūlymais, tai pagrindinis puslapis šiek tiek patobulėti, manau, galėtų. f288dbcf2d7c89befc5320745ce476ec.png

Mėlynai pažymėta dalis tikrai nėra niekam reikalinga ir tvarkos neprideda.

Visos trys žaliai ir abu violetine spalva pažymėti mygtukai atlieka tas pačias funkcijas.

Leidau sau įsivaizduoti pakeistą pagrindinio puslapio vaizdą -

0c2fb6c5e1d414e9a86bb063ed6d5d64.png

Pašalinau mėlynai pažymėtą detalę, taip pat - antrą mygtukų liniją, reikalingus mygtukus perkeldamas ant raudonos įrankių juostos (galbūt raudona įrankų juosta galėtų užimti baltos vietą scroll'inant).  Taip pat manau, jog puslapis atrodo geriau, jei abi reklamos (tiek 888, tiek facebook) neturi kitoms forumo detalėms būdingo balto fono.

Gal kiek mažiau svarbu, bet man žiūrisi nekaip, kai dešinys (antraeilis) detalių stulpelis yra ilgesnis, nei pats temų sąrašas ir išlenda žemiau pastarojo. Tai pataisyti būtų galima arba sumažinant rodomų naujausių temų/pranešimų skaičių, arba sutrumpinant minėtų detalių citatų ilgį. Bearing out.

P.S. Excuse the bear paint job.

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
8/23/2017 5:34 PM , Jag parašė:

BearFromLT teisingai suprato mintį. Dar dėl teksto:

Dažnai žinutės būna pakankamai trumpos ir tada narių vizitinės užima 4x vietos.  Gal dėl to teksto eilutės praretintos, kad bent kiek kompoziciją išlaikyt

Kita vertus, kai rašomas ilgesnis tekstas, tai tas praretinimas erzina, nes skaitai kaip vaikams skirtą knygutę, kai puslapyje 15 eilučių.  

Tai, mano nuomone, nepatogu. 

p.s. Būtų plotas mokamas tai sprendimai atsirastų optimalesni ))), o kai niekas neriboja, tai kam įsitempti. Šablonas ir pirmyn...

Nieko nenoriu įžeisti. Tobulybei ribų nėra, stenkimės ta kryptim judėti. 

Nuo to laiko jau pakeitimų nemažai buvo (trumpi postai neturėtų jau didelių tarpų turėt, o daug rašančių "knygų" matyt kitaip nesugalvosime, nes tuomet full width puslapį matyt daryt reiktų), o sprendimas ne šablonas, o unikalus dizainas ir pritaikymas varikliukui :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Nemažai angliško teksto buvo išversta, ypač tas, kuris nėra matomas dažnai. Jei kažką pastebėsite kas turi būti išversta - praneškite ir iškart išversime. Buvo įdėta labai daug laiko į forumo vertimą.

Taip pat nuo šiol prie šypsenėlių rasite ir kortų simbolius, tad aprašyti handus bus ne tik lengviau, bet jie ir atrodys gražiau. Pvz. K:heart 9:diamond

2

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Geriausi/Populiariausi forumo blogai nuo šiol bus apdovanoti žvaigždute, kuri padės nariam matyti įdomiausius/išsamiausius blogus forumo skiltyje bei motyvuos jų kūrėjus dalintis savo mintis.

Sveikiname pirmuosius blogerius laimėjusius žvaigždutes savo blogams: @BearFromLT @Alchemist

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Atstatinejant slaptazodi yra bar'as kuris rodo slaptazodzio sudetinguma ir jis padideja proporcingai sunkejant slaptazodziui, taciau nepasikeicia nei spalva, nei uzrasas. Lieka raudonas baras ir uzrasas labai silpnas.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš valandą , WeRnIS parašė:

@AudriusK Sveikinu pasiekus barjerą ir gavus žvaigždutę :)

Ačiū! :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Dar išversta šiek tiek angliško teksto, jei jo kažkur pamatytumėte - prašome pranešti. Nes jei ir yra kas, tai tikriausiai kažkur kur yra sunku pastebėti. Angliškų savaitės dienų versti negalime, su jomis šiek tiek sudėtingiau, reikia serverio regioną pakeisti.

Taip pat, tiems kas nežinote, pagrindinio puslapio ir forumo skilčių apačioje matote kiek prisijungusių narių, svečių, slaptų narių naršo forume. Tačiau, forumo temose apačioje matote tik prisijungusius narius, kurie skaito jūsų temą, bet ne svečius, tad jūsų tema gali būti populiaresnė nei atrodo.

Ši forumo versija padėjo atsikratyti vieno įkyraus dalyko iš senosios versijos, tai temų peržiūrų skaičiaus skaitliuko, kuris dabar rodo unikalias peržiūras (senojoje galėdavai eiti į temą pirmyn-atgal ir užsiskaitydavo visos neunikalios peržiūros). Visos temų peržiūros yra skaičiuojamos nuo tada kai persikėlėme prie šio forumo varikliuko (kitaip sakant nuo nulio).

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Kada atsiras search funkcija? Ar gal ji jau yra tik aš aklas?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 1 val., zhukaSS parašė:

Kada atsiras search funkcija? Ar gal ji jau yra tik aš aklas?

Ji visada buvo, bet tu vienintelis, kuris apie ją prakalbo tai tik dabar pamatėme, kad paprasti nariai jos nemato.

Šiandien/rytoj tikriausiai jau ją pamatysite viršuje, dešiniajame kampe.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi pranešimai

• Paranojos Simptomai

Tai už galvas, pamenu ir man kažkas panašaus buvo.

• Paranojos Simptomai

Pabandyk auditą atsisiųst gal pamatysi kažką: tools -> history and stats -> playing history audit

• Paranojos Simptomai

2650828056, praleidau skaiciu. Tai yra KO turnyras, bet cmon, as gal ir mazai zaidziu bet ne bukas pazet kad is galvu turiu tik 4.13, o ir balansas nukrito i gavu lygi

• Paranojos Simptomai

Neranda man tokio turnyro pagal ID Anyway, dar gali būti koks nors knockout turnyras, ir iš to galėjai gauti $$ arba kaip jau sakė už min cash irgi iš kart perveda Niekas už dyką pinigų tikrai neduoda, būk ramus

• Paranojos Simptomai

Bet turnyras dar net ne ITM! 369 paid, 879 dar turnyre

• Paranojos Simptomai

Prideda PS laimėjimą pasiekus pinigus turnyre, naujas feature. Tai ne paranoja ir ne scam.  

• Paranojos Simptomai

Sveiki, Senai buvau forume nes PS bepasijungiu super retai, ir jauciuosi visiskas idiotas rasydamas sita tema. Si dalyka pastebejau jau pries kelias savaites, kai tai nutiko pirma karta kuri praleidau pro akis, bet nutikus antram - tikrai keista. Taigi, kaip ir minejau pokeri zaidziu retai, pasijungiu 1-2 stalus kas antra savaitgali, kai dukra uzmiega. Pasijunges i 1-2 turus, likusius pinigus nuo depozito (dazniausiai apie 10-15 baksu) prasuku kazino, nes whatever, ir tesiu zaidima su balansu iki 0.50ct. Taciau, laimejus keleta ranku, atsitiktinai pasikeliu lobby window ir man balansa rodo $11.xx ir as taip wtf, tas turnyras dar ne ITM, ir as ji zaidziu dar dabar rasydamas sita nesamone... Pirma karta kai tai nutiko pries keleta savaiciu tai rode $17.xx, koks sutapimas TIEK IR CASHINAU. Ar taip gali buti kad mano win jau yra PREDEFINED, kuria man rodo bugas? Tournament ID 250828056, vis dar zaidziu, rode lobby balance $11.xx - dabar 370/1107, pazesim kur baigsis.  

• Pokeris Rozvadove

planuojame su draugu vykti i Rozvadova 08.28-09.04 dienomis savaitei, noreciau patarimu kur apsistoti, kaip nuvykti is Prahos i rozvadova nes atskrendu is Londono, kokios kainos mazdaug maisto,viesojo transporto ir pan. Labai dekingas buciau uz suteikta informacija

• Road to top of low MTT leaderboards

Here we go again Prasidėjo MicroMillions Pokerstars serija FR-ES-PT kambaryje, ir esu labai rimtai nusiteikęs paimti top spotą. Mano nickname ten yra LogicNotFound ir jau esu įsikūręs top10 po pirmų 6 dienų.  Plius šiuo metu tai yra mano pagrindinis kambarys kuriame žaidžiu, ir tame limite jaučiuosi ypač solid. Ir dar paskutiniu metu gan heatinu, tai kaip sakant visi šansai mano rankose ar kažkaip tais  I want more! Nuoroda į saitą su leaderboardu: https://www.pokerstars.es/en/poker/tournaments/micro-millions/    

• Spin&go H2N HUD

Sveiki. Galima išbandyti HUD? Ir kokia kaina norint įsigyti?

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos