ERnIS

Bitcoin Cash (Bitcoin fork)

101 pran. šioje temoje
Prieš 3 val.(-ų), ERnIS parašė:

''Va jeigu žinotum, kad black marketuose atsiskaito tik tam tikros valstybės valiuta, tada tai tikriausiai mestų kažkokį šešėlį ant konkrečios valstybės ir tikriausiai kažkas yra netaip ir su pačia valstybe. ''

Prieš akis iškyla doleris, ar kada JAV buvo shady dėl to jog Rusijos ir kitų šalių banditai taip mėgdavo dolerius naudoti? Ne.

po poros mėnesių vėl kilo noras padiskutuot? :) dėl tavo dolerių palyginimo, tai čia iš piršto laužtas teiginys, kad dolerius mėgdavo ar turi kokios statistikos? ar šiaip filmuose dažnai taip rodo? ir šiaip jeigu paskaitytum pora sakinių aukščiau tavo cituojamų sakinių, tai pamatytum, kad būtent tą ir sakau, kad jeigu valiuta naudojama blogiems tikslams, tai nebūtinai reiškia, kad kažkas blogai yra su valstybe.

o tavo cituojama pastraipą perfrazuosių, kad būtų aiškiau ką turių omeny. o omeny turiu, kad jeigu dėl kažkokios priežasties blogi žmonės renkasi atsiskaityt už shady reikalus būtent TIK tam tikros šalies valiuta, tai tikriausiai ta valiuta yra kažkuom patraukli shady atsiskaitymams. ir jeigu valstybė, kurį atsakinga už tą valiutą nieko dėl to nedaro, tai turbūt irgi yra kažkokia priežastis tam ir kas ir meta šešėlį ant tos valstybės. pavyzdys būtų, jeigu staiga visas black marketas pradėtų atsiskaityt vien tik šveicarijos frankais, tai turbūt sakytume "wtf šveicarija, darykit kažką" ir jeigu šveicarija sakytų "mes nieko nežinom, mums nesvarbu", tai nenupieštų gerom spalvom ir pačios valstybės turbūt. bet čia vėl grįžtam prie utopinių scenarijų. o su utopinio scenarijaus supratimu kažkaip sunku šioje diskusijoje :) ir dar pridėsiu, kad labai panašus dalykas yra ir su BTC. niekam nepaslaptis, kad BTC dažnai naudojamas shady atsiskaitymuose ir tai meta šešėlį ir ant pačios BTC bendruomenės. pelnytai ar nepelnytai, čia jau kitas klausimas, bet aš norėčiau tikėt, kad BTC benduomenė, nėra abejingas stebėtojas ir stengias kovoti su tuo blogu šešėliu :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

deep webe atsiskaitinejama tik BTC :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 36 minučių(-es), chasas parašė:

deep webe atsiskaitinejama tik BTC :)

rimtas pareiškimas :) o kaip su kitom kriptovaliutom?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 8 val.(-ų), god27 parašė:

dėl tavo dolerių palyginimo, tai čia iš piršto laužtas teiginys, kad dolerius mėgdavo ar turi kokios statistikos?

čia labai prašovei, doleris yra globali valiuta ir ją mėgsta visi ir visur, nes ją gali išsikeist/naudot virtually everywhere

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
6/30/2018 0:07 AM , zhukaSS parašė:

čia labai prašovei, doleris yra globali valiuta ir ją mėgsta visi ir visur, nes ją gali išsikeist/naudot virtually everywhere

jeigu čia apie mane, tai aš kaip ir nerašiau, kad nemėgsta nieks dolerio. tiesiog noriu ne vien tik teiginio "banditai mėgsta dolerius", bet ir faktų/skaičių. jeigu žmogus kažką teigia, tai tikriausiai gali ir pagrįst savo žodžius, nes kitu atveju teiginys nieko vertas. o dėl dolerio kaip globalios valiutos, tai aš dėl to net nesiginčiju, viską teisingai sakai.

anyway, jau kažkaip išsigimė visa šita diskusija ir kalbam realiai apie nieką. :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 3 val.(-ų), god27 parašė:

jeigu čia apie mane, tai aš kaip ir nerašiau, kad nemėgsta nieks dolerio. tiesiog noriu ne vien tik teiginio "banditai mėgsta dolerius", bet ir faktų/skaičių. jeigu žmogus kažką teigia, tai tikriausiai gali ir pagrįst savo žodžius, nes kitu atveju teiginys nieko vertas. o dėl dolerio kaip globalios valiutos, tai aš dėl to net nesiginčiju, viską teisingai sakai.

anyway, jau kažkaip išsigimė visa šita diskusija ir kalbam realiai apie nieką. :)

Tau žmogus elementariai pasakė, kad doleris yra visur naudojamas ir nepaslaptis, kad tarp banditų ir narko leaderių. Pasigooglink kokią valiutą pagrinde policija sulaiko. Keletos sekundžių darbas, o čia dėdei skaičiukų reikia. Išvis koks pas tave išsilavinimas? Ką baigęs ar kur studijuoji?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
7/2/2018 1:00 PM , ERnIS parašė:

Tau žmogus elementariai pasakė, kad doleris yra visur naudojamas ir nepaslaptis, kad tarp banditų ir narko leaderių. Pasigooglink kokią valiutą pagrinde policija sulaiko. Keletos sekundžių darbas, o čia dėdei skaičiukų reikia. Išvis koks pas tave išsilavinimas? Ką baigęs ar kur studijuoji?

na jeigu tau skaičiukų nereikia ir pasikliauni vien tik "kažkur girdėjau/mačiau" faktais, tai sorry, čia turbūt ir baigsim diskusiją. just for the record, niekur nesakiau, kad doleris nėra populiariausia valiuta shady reikaluose(būtų keista jeigu #1 valiuta pasaulyje nebūtų #1 shady reikaluose), aš tik norėjau, kad "atstovėtum" už savo žodžius ir įrodytum tai skaičiais, o ne "pasigoolgink, kiek banditų policija sulaiko su doleriais" argumentu. ir šiaip BCH temoje nukrypom į kažkokias pakampes, neaišku kam ir niekam turbūt nebeidomu skaityti šitą random diskusiją(jeigu ją taip galima pavadint) :)

ir jo, manau pats laikas baigt šitus beprasmius postus, nes kai įvedami "Kiek tau metų? Baigęs kažką, kad čia taip kalbi?" klausimai, mažu mažiausiai tai yra juokinga ir skamba kaip dviejų vaikų ginčas kieme. ir aš tokiam dalyvauti nebenoriu. tai tiek būtų iš manęs. :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Aš nesakiau "pasigoolgink", sakiau "pasigooglink" :D Daviau tau lengviausia išeitį, jei tu manai, kad pas mane visa informacija iš Googlo tai klysti.

Nėra logikos tavo pranešimuose (sakai "atstovėti" už informaciją, kuri ir taip yra visiems gerai žinoma, tas pats buvo ir su auksu).

Tęsiame temą.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
4/24/2018 4:11 PM , ERnIS parašė:

Niekada gyvenime nesilažinau iš pinigų :/ Jei per metus (blogiausiu atveju pusantrų) tiek nebus, tikrai nustebsiu.

kaip greitai laikas eina, va jau pusantrų metų praėjo, reik pažiūrėt kaip BCH sekas. :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 10 val.(-ų), god27 parašė:

kaip greitai laikas eina, va jau pusantrų metų praėjo, reik pažiūrėt kaip BCH sekas. :)

Dar kol kas nieko nepardaviau. Ir nebuvo reikalo.

Įdomūs pokyčiai šiuo metu, jau pats metas.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 23 val.(-ų), god27 parašė:

tikrai, kad greitai :D bet smagus judesys prasideda, ypatingai, kai tokios apyvartos sukasi (pries pora dienu 150 Milijardu$). Labai laukiu kitu metu, pamatyt, kas cia isaugs is viso sito. Marketas po truputi bunda jau is mesku toks vaizdas

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar