ERnIS

Party Poker - 50K LB, 60% Rakeback, nemokami 30$!

463 pran. šioje temoje
Labai letas "cash out" procesas, net tai darant per neteller. Jau tris dienas laukiu, kad ponai patvirtintu. Kur pokerstars ar unibet per sekunde ismoka.

šiandien per skrill deposit padariau ir iškart po to dalį cashoutinau, kelios valandos ir pinigai jau sąskaitoje.

Matomai nebuvai dokumentų pasitvirtinęs, nes išmoka greitai.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Labai letas "cash out" procesas' date=' net tai darant per neteller. Jau tris dienas laukiu, kad ponai patvirtintu. Kur pokerstars ar unibet per sekunde ismoka.[/quote']

šiandien per skrill deposit padariau ir iškart po to dalį cashoutinau, kelios valandos ir pinigai jau sąskaitoje.

Matomai nebuvai dokumentų pasitvirtinęs, nes išmoka greitai.

As taip pat per skrill dariau deposita , dokumentus mano yra patvirtine , bet vakar padariau cash out i skrill , tai jau para laiko dar nieko nera , rase kad iki 3 dienu gali uztrukti , kol patvirtins

Redagavo: , narys: yokeris
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

O kokius tu dokumentus tvirtinai?Na man pirmas cashoutas atėjo per pora val.į skrillą,nesuprantu nuo ko čia priklauso pas juos tie greičiai.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Man ir, matomai kažką tikriną pas jį gal. Yokeri, supporto paklausk kodėl tau lėčiau.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

šios savaitės 22$ bilietų laimėtojai!

5999941383618560.png?k=QmrPCCF7ZrF1SD_8enN3rxvG9hs

Sveikiname ir raginame dalyvauti vėl!

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Man ir, matomai kažką tikriną pas jį gal. Yokeri, supporto paklausk kodėl tau lėčiau.

Siandien per pietus atejo pavedimas . tai realiai 2 paros gavosi . Man asmeniskai nera didelio skirtumo ar per valanda ar per para ateina , svarbu ateina

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

geras kambarys tikrai va pasiule 20 usd isidedi 20duoda iskarto be jokiu rake rinkimo, pasinaudojau dar ziuriu ir bilieta laimejau 22 usd tiesiog niekas tiek free nesiulo :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

man rodos nebeveikia nuoroda registravimosi :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
man rodos nebeveikia nuoroda registravimosi :)

Patikrinau - jau veikia. Tu jau turi acc, tai gal dėl cookies.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

jo, viskas ok :) panašu, kad buvo laikini nesklandumai kažkokie :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Sveikiname šio šeštadienio freeroll laimėtojus, pirma vieta pasiėmė 125usd, antra 75usd, trečia 50usd, visiškai nemokamai, tad prisijunkite jei dar to nepadarėte.

šiandien 5$ Sit & Go Hero turnyre (panašūs į Spin and Go, tačiau keturi žaidėjai ir yra ant random žaidėjo bounty), buvo išsuktas x10,000 prizas. Paskutinė ketvirta vieta pasiėmė 1500usd, antra ir trečia vietos gavo po 3,000 usd, pirma vieta gavo 30,000 USD už laimėjimą bei 12,500 USD už bounty.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

22usd ticketų laimėtojams. Nepamirškite bilietų panaudoti per 7 dienas.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Na ir gerosios žinios. Nuo liepos 23 dienos, visi savaitiniai Freerolai turės nebe 250USD, o net 333USD prizinį fondą, woohooo!!!

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Ziauriai geras pokerio kambarys, užsiregistravau per nuorodą, gavau bonusą. Kiek žmonių dalyvavo praejusios savaites freeroll?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Ziauriai geras pokerio kambarys, užsiregistravau per nuorodą, gavau bonusą. Kiek žmonių dalyvavo praejusios savaites freeroll?

Labas, jau buvo du stalai. Su kiekviena savaite bent po truputį didės, nes vis nauji užsiregistruoja, dar dalį senų acc perkeliam. Tad manau greitu metu bus 3-4 stalai.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar