TavoT3vas

Poker journey and 888poker challenge

88 pran. Å¡ioje temoje

(redaguota)

53cfb251884b9f1e598b5aa1-df0821fa779a381ee6e3c8a0d4ecae92.jpg

Sveiki,

Po kelių savaičių apmąstymų nusprendžiau pradėti rašyti savo pokerio blogą. Tikiu, kad sugebėsiu jį išlaikyti idomų, praturtinantį bei mielą akiai. Pradedant norėčiau pristatyt save bei atskleisti dalį aplinkybių, kurios privedė prie šio žingsnio. Taigi esu dar kolkas jaunuolis, kuris šiais metais pabaigęs mokyklą nusprendė daryti vienų metų pertrauką ir nestudijuoti. Taipogi propaguojantis sveiką gyvenimo būdą – aktyviai sportuojantis bei besidomintis pickupu. Bet apie tai vėliau. Pradedant kalbėti apie pokerį, juo susidomėjau dar būdamas 14 metų. Tikrai tada žaisdamas net neįsivaizdavau, kad tai taps neįtikėtinai maloniu hobiu, kurį bandysiu paversti į pragyvenimo šaltinį. Tačiau tikriausiai keistai atrodo žmogus, kuris užsiema sau patinkančia veikla 4 metus, tačiau vis dar tėra žemiausiame lygyje. Taip tai aš. Bet tikiuosi su šiuo tinklaraščiu bei jūsų palaikymu sugebėsiu padidinti savo profesionalumą ir pakilti limituose. Taigi be didesnės įžangos pradedu savo karjerą 888 poker kambaryje – 8$ ‘promotionu’.

sht_63934582_1280x700_811464334fd9f1da22e81.jpg

Pradėsiu žaisti 1$ 6 žmonių sit and go. 8 buy-inu bankrolas tikriausiai nepats stabiliausias startas (lol), bet tikiu, kad sugebėsiu pralaužti ledus. Pradžioje bandysiu žaisti po 5-7 valandas per dieną, bet tikiu, jog pasibaigęs vairavimo teisių mokyklą galėsiu dar daugiau praleisti laiko prie stalų. Nuo širdžiai dėkoju už palaikymą. Kviečiu aktyviai dalyvauti temoje. Sekmės !

Apžvalga:

Bankrolas: 8$

Laimėta: 0

žaidžiu: 1$ 6 žmonių regular speed sit and go.

Stalų vienu metu: 4

Dienų kaip žaidžiu: 0;

Savijauta: Laukiu, nesulaukiu grindinimo pradžios

Redagavo: , narys: TavoT3vas
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Kiek stalų žaisi ? :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

zais viena syki astuonis stalus :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Ačiū RadzyS už klausimą. žaisiu 4 stalus vienu metu :)

Owenas, che che tikiuosi nebustinsiu. Ačiū už palaikymą :D

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Ačiū RadzyS už klausimą. žaisiu 4 stalus vienu metu :)

Owenas, che che tikiuosi nebustinsiu. Ačiū už palaikymą :D

Gal geriau pataupyk ant bankroll biski ir tik tada pradek siekti savo tikslo, kad pokeris taptu pragyvenimo saltiniu, nes 8BI bankroll skamba juokingai..

Abejoju ar isvis atsiras zmoniu, kuriuos sudominsi situo blogu.

Anyway, sekmes siekiant savo tikslu ;)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Katik 4fun pazaidziau sng, pralosiau ~15BI, fak 2kart zlugtu mano blogas ;)

Nebijok aprasyti ir blogu dienu ir jai bustinsi prasinesk, o ne tiesiog nieko neberasyk kaip turbut 95% visu bloggeriu padaro..

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JT0mas, taip skamba juokingai net ir pačiam. Tačiau mano tikslas parodyti, kad galima ir visiškai neinvestavus pradėti žaisti. Kalbant dėl žmonių skaičiaus, tai viskas su laiku. Beabejo, norėčiau , kad atsirastų žmonių, kurie nuolatos seks mano temą, bet neturiu iliuziju išpopuliarėti forume žaibiškai. Viskas su laiku. Didelis ačiū tau.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sveikas Egi,

Nieko, galėsiu tave pacoachint :D.

O jei be juokų, tai ačiū už patarimus. Bandysiu blogą atnaujinti kuo dažniau. :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

o ka darysi jei busi BUSTO? GG ir viskas ?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Mhmmm Ledai,

Bandysiu kur nors kitur prisiregistruoti. Nebūkim tokie pesimistiški. Man pavyks !

Ačiū už komentarą :).

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

63665_waking_up_md.gif

Sveiki sveiki,

Atsikėliau šiandien 8 ryto, valanda anksčiau nei planavau. Galbūt nepasakojau, bet stengiuos sveikai maitintis bei sveikai gyventi. Tai 2 savaitę išeilės rytus pradedu mankšta ir avižine koše. Echhh kaip baisiai lenda, atrodo , kad kas antrą šaukštą galėčiau atpilti. But anyway, džiaugiuosi, nes tai prisidės prie bendros sveikatos bei tikiu prie rezultatų už pokerio stalų. 11h valandą man vairavimo pamoka, tad pasisaugokit :). Grižęs 1h ir padaręs pertrauką žadu daryti pirmą savo sesiją. Palinkėkit man sekmės !!! AčIū.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Negi šiais laikais negali rasti bent 100 dolerių? Na galų gale 50ties...? 8$ tai juokingi, nes ir pradėt nori nuo dolerio, o ne nuo centų.Nenoriu liūdint, bet bust'insi po trijų blog'o įrašų.

Anyway, GL.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Mhmmm Ledai,

Bandysiu kur nors kitur prisiregistruoti. Nebūkim tokie pesimistiški. Man pavyks !

Ačiū už komentarą :).

Na vienas linksmas dalykas tavo bloge tai IDEJA, visa kita atsirems i tavo bankroli, kuris saukte sauke BUS BUSTO!

BEJE, as panasu dalyka dariau visai neperseniausiai just for fun, mikrogaminge turejau apie 5BI, upinau iki 17, bet poto lost all coint flips, ir GG.

tai va tiek to optimizmo ir pesimizmo :D sekmes tau, nes tau jos labai labai prireiks! :D

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

BLOG'o pradzia, o jau tiek komentaru sulaukei:). Vadinasi, BLOG'as idomus. O idomus tuo, kad saziningai parasei, kad startuoji tik nuo 8BI. Tik akivaizdu, kad toks bankrolas tikrai per mazas, ypac, jei 4 stalus zaisi vienu metu. Anyway, sekmes! Gerai, kad freerollai dar egzistuoja...

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Visi verkiat, kad 8$ nieko nereiskia jum tai susimeskit kas 888 turit po 2$ ir paquadruple'linkit jo rolla ;]

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
http://etc.usf.edu/clipart/63600/63665/63665_waking_up_md.gif

Sveiki sveiki,

Atsikėliau šiandien 8 ryto, valanda anksčiau nei planavau. Galbūt nepasakojau, bet stengiuos sveikai maitintis bei sveikai gyventi. Tai 2 savaitę išeilės rytus pradedu mankšta ir avižine koše. Echhh kaip baisiai lenda, atrodo , kad kas antrą šaukštą galėčiau atpilti. But anyway, džiaugiuosi, nes tai prisidės prie bendros sveikatos bei tikiu prie rezultatų už pokerio stalų. 11h valandą man vairavimo pamoka, tad pasisaugokit :). Grižęs 1h ir padaręs pertrauką žadu daryti pirmą savo sesiją. Palinkėkit man sekmės !!! AčIū.

Jei nesi alergiškas riešutams, tai šaukštas riešutų sviesto košėje kasryt išgelbėja mane nuo to nekokio jausmo :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi praneÅ¡imai

• Natural8 (GGPoker) kambarys - Nemokami 8$ + 200% Bonus (arba 100$ tickets), privatus leaderboardas!

Nuo šiol naudosime naują registracijos kodą/nuorodą, tad naudokite tik šį nes senieji nebeveiks. https://www.natural8.com/sign-up?ref=POKCASN8  (registracijos kodas POKCASN8). Seniesiems žaidėjams tai nieko nekeičia

• Parduodu pokerio knygas

PM. The Poker MBA: Winning in Business No Matter What Cards You're Dealt by Greg Dinkin  Elements of Poker by Tommy Angelo The Mental Game of Poker by Jared Tendler  Pass the Sugar by Joe Hachem Secrets of Sit 'n' Gos: Winning Strategies For Single-Table Poker Tournaments by Phil Shaw The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success by Matthew Hilger Moneymaker: How an Amateur Poker Player Turned $40 into $2.5 Million The Mental Game of Poker 2 by Jared Tendler The Making of a Poker Player by Matt Matros Sit 'n Go Strategy by Collin Moshman Kill Everyone: Advanced Strategies by Lee Nelson Tournament Poker for Advanced Players: Expanded Edition by David Sklansky Kill Everyone: Advanced Strategies for No-limit Hold 'em Poker Tournaments and Sit-n-go's by Lee Nelson Peak Performance Poker by Travis Steffen Advanced Pot-Limit Omaha Volume I by Jeff Hwang The Psychology of Poker by Alan. N. Schoonmaker The Theory of Poker by David Sklansky        

• MTT nemokami mokymai

Sveiki! Siulau keletą nemokamų pamokų (diskusijų) micro, mid MTT žaidėjams! Kodėl tai darau? Žinoma kaip ir visi gauti sau naudos, mokant kitus isisavini viską pats dar geriau. Taip pat ir iš nesavanaudiškų paskatų padėti kažkam, kam tikrai patinka šis žaidimas ir galbūt galvoja arba jau užsiema juo rimčiau. Esu isitikines, kad galiu suteikti daug naudos pradedantiems ar pažengusiems žaidėjams.  Reikalavimai iš taves: Noras tobulėti Idėtas darbas savarankiškai Tiesiog parašyk man per discord  : Martynas#9945 Prisegu savo all-time grafiką.  

• Linkomanija

Gal kas gali pakvietima padovanot?

• Winamax blokavimas Lietuvoje

Manau turėtų leisti visas arba beveik visas. Prasibandyk arba supporto paklausk.

• Natural8 (GGPoker) kambarys - Nemokami 8$ + 200% Bonus (arba 100$ tickets), privatus leaderboardas!

Atnaujinimai privačiame 40,000$ mėnesiniame leaderboarde. Nuo šiol jame nebebus užsieniečių žaidžiančių GGPokeryje.  Natural bus vienintelis GG kambarys kurio žaidėjai čia bus rodomi (jei jie bus susieti su mumis). Tad labai daug žaidėjų atkris ir bus žymiai mažesnė konkurencija. Sekantis leaderboardo rezultatų atnaujinimas neberodys tų žaidėjų.  Taip pat, buvo atnaujintas leaderboardo dizainas. Mobilioje versijoje dabar bus galima scrollinti į šoną jog pamatytumei visą informaciją.

• RIO elite grupės rinkimas

Vėl atsilaisvinusi vieta RIO Elite, PM.

• GG poker

Ačiū! 

• GG poker

Labas, teisingai, per Natural8 užsiregistruoji su kodu pokcas8 ir gali žaisti GG tinkle. Vėliavą tokią padarė daugeliui. Nežinau ar tai tik kosmetinis dalykas ar jie nori apsisaugoti jog kas neprikibtų, kad jie tam tikrų šalių žaidėjus priima. Bet žaidėjams tai nieko nekeičia.

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos