sabaka997

Siauba varantys flipai-Part 2

Sausio menesi siame forume skundziausi nesekmingais flipais..Panasu, kad PStars isgirdo mane ir kovo men. ijunge man "extra" rezima...

Dosje: Online zaidziu gerus 3 metus, zaidziu visus MTT,Stngo6-9max: viska "skersai-isilgai", kas sauna i galva...Uzsikraudavau "sesijai" 10-100€...Stabiliai minusuojantis zaidejas: per 3 metus gal tik koks vienas Finaltable mikrolimite 2$ ar 3$ turnyre......(Live zaidziau 9kartus OlympicVilnius: 1k.-pirma vieta; 1k.-antra vieta; 2k.-4vieta 60SEAT)

Siu metu kovo men. tik JUHU!!!!!! 3-JU DIENU BEGYJE: 1st in Big 5,50 Gar.20.000; 2nd in Big 75$ Gar.30.000; 9th in Big 75$ Gar.30.000; 6th in Big 5,50 Gar.20.000; 5th in Turbo 215$ reentry; 6 in 109 Turbo 30.000gar.; 1st in Hyperturbo 5,50 gar.8.000.................. 7 Finaltable MTT keliu dienu begyje, kai iki tol tik forumuose apie Finaltable buvau girdejes...

Pinigo padauginti toliau nepavyko ir tolimesnis mano laimejimu likimas irgi aiskus....

Manau, sitas "Boom-switch" akivaizdi manipuliacija....3 metus jokio normalesnio laimejimo..ir tik opa:" per nakti ismokau zaisti, 7 FT Biger....ir paskui vel uzmirsau, kaip yra zaidziama!"

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Tokie jau tie Starsai.Pastebejau, kad kai jami pota, iskarto duoda kita pota kita diena.O paskui vel prasideda dauzymas.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

paklausk banerio, liutassirdzio ar liutas.a po 100k doom switchai vaiksto :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

...kad tie visi "baneriai-spameriai-liutazmogiai-vistagaudziai ir visi kiti antzmogiai" pamokytu mane, kaip islaikyti tuos laimejimus arba padaugint..bet visi jie nori pinigo....

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Gal nereikia nuo micro stakes i high stakes taip greit persokt :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar