ERnIS

Americas Cardroom poker + iki 50$ T-USD + instant rakeback!

91 pran. šioje temoje

Nuo sausio mėnesio ACR turės savaitinį 1 milijono dolerių turnyrą. Gan agresyvus ir geras žingsnis.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 2 val.(-ų), WeRnIS parašė:

Nuo sausio mėnesio ACR turės savaitinį 1 milijono dolerių turnyrą. Gan agresyvus ir geras žingsnis.

koks buyin?

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 10 val.(-ų), zhukaSS parašė:

koks buyin?

265$, galimas re-entry :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

ACR savo cashier/my account lobby pagaliau sutvarkė, daug gražiau atrodo.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Šitai atrodo ne taip gražiai :)

2

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 16 val.(-ų), Kastilius parašė:

Šitai atrodo ne taip gražiai :)

Jop, jau pirmą video mačiau. Keista, kad refundai po pirmo video pasipylė.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Dear Nerijus, 

We hope this email finds you well, It's a pleasure for us to assist you.

We understand that you want to process a payout. The last transaction was rejected since it was brought to our attention that your profile was accessed by the same device as 2 other accounts (knightttt and Anoushka00kgb) that are located in different countries. We require an explanation of your relation with this players and at the moment your account is suspended until you can contact us back in order to clear this. Also your payout request was cancelled due to the same reason. 

Va kokie bajeriai  ACR vyksta. Is niekur nieko va toki laiska gavau. Jokio cashouto nedariau ir situ loseju isvis niekada nesu mates ir girdejes, o ir kad kazkas isilauze i mano saskaita irgi nelabai tikiu. Rasiau keleta kartu supportui , bet i kalbas nenori eiti. Tiesiog atsako, kad vyksta tyrimas ir kol vyksta tyrimas mano saskaita yra uzblokuota. Net neisivaizduoju prie ko cia as, bet pasitikejimo tokie dalykai tikrai nesuteikia..  

Patarimas neskit kudasiu is Winning Poker Networko, nes tera dvi galimybes : 1) tikrai buvo isilauzta kazkokiu tai budu i mano saskaita. Tai reiskia, kad ju saugumo sistema yra sudina ir laikyti pinigus ten nera saugu 2) Supportas is oro sumaste kazkokia tai mistine istorija, kad galetu uzsaldyti accounta ir nusigvelbti pinigus. 

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Meluoti tai nemeluoja, o viruso kokio neturi? Skanavai viską? Pass ar unikalus buvo? Gal kompiuterį ne savo naudojai?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Paskaiciau paskutinias zinute ir siek tiek issigandau , visdar apsimoka eiti zaisti i acr ? Su depositais ir withdraw problemu kaip suprantu vistiek nelabai butu , zaideju kiek matau vistiek yra pakankamai , visas kitas top svetaines pokerio blokuoja neveikia visi tie prikolai su dns ir seip nelabai malonu ten per prievarta zaisti kai is kitos puses esi uzblokutas , taigi i acr ileidzia lietuvius be problemu , buvau nusprendes pradeti cia zaisti pokeri nes turbut vienas is geriausiu pokerio roomu i kuriuos ileidzia lietuvius , bet pamacius tas nelemtas zinutes su cheating siek tiek isgazdino tai noreciau sulaukt ko no nors nuomones kas visdar zaidzia cia , kaip viskas cia : ) 

1

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 5 val.(-ų), FullTilt13 parašė:

Paskaiciau paskutinias zinute ir siek tiek issigandau , visdar apsimoka eiti zaisti i acr ? Su depositais ir withdraw problemu kaip suprantu vistiek nelabai butu , zaideju kiek matau vistiek yra pakankamai , visas kitas top svetaines pokerio blokuoja neveikia visi tie prikolai su dns ir seip nelabai malonu ten per prievarta zaisti kai is kitos puses esi uzblokutas , taigi i acr ileidzia lietuvius be problemu , buvau nusprendes pradeti cia zaisti pokeri nes turbut vienas is geriausiu pokerio roomu i kuriuos ileidzia lietuvius , bet pamacius tas nelemtas zinutes su cheating siek tiek isgazdino tai noreciau sulaukt ko no nors nuomones kas visdar zaidzia cia , kaip viskas cia : ) 

Jei pakeitęs DNS iš naujo prisijungei prie interneto ir vistiek neveikė, tada naudok kitą DNS.

https://www.lifewire.com/free-and-public-dns-servers-2626062

Su ACR neturėtų kažkokių didelių problemų būti.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Nuo šiol naujai užsiregistravę taip pat gauna nemokamus 20$ T-doleriais. Deposit  nereikia, gauni po 2 dolerius kas dieną.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

ACR neseniai paskelbė apie 5Milijonų USD GTD Sunday Venom turnyrą. Pirmai vietai garantuotas milijonas!

Buy-In 2,650$ (yra pigių satelitų, bus mega sats su labai daug seats).

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

bonus kodo jokio nereik vest? užtenka tik per nuorodą užsiregistruot?

edit: prie to pačio jei aš buvau parsisiuntęs kiek anksčiau per nuoroda ir instaliavęs tai matys kad ten aš ar jau nelabai ir reik perinstaliuot? (acc nekurtas)

Redagavo: , narys: zhukaSS
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
Prieš 5 val.(-ų), zhukaSS parašė:

bonus kodo jokio nereik vest? užtenka tik per nuorodą užsiregistruot?

edit: prie to pačio jei aš buvau parsisiuntęs kiek anksčiau per nuoroda ir instaliavęs tai matys kad ten aš ar jau nelabai ir reik perinstaliuot? (acc nekurtas)

Dėl visa ko išnaujo parsisiųsk per temą, nes jei nematytų, rankiniu  būdu po to nelabai eina pridėti.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

šiaip susiinstaliavau pažėt kaip ten turnyrai atrodo, tai dabar man išinstaliuot, iš naujo parsisiųst ir viskas ok bus ar kaip čia dabar teisingai padaryt?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
statymai, lazybos

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar