Audrius

HYPER HU PROPBET

215 pran. šioje temoje

Sveiki, per paskutinius puse metu o gal net gi ir per 7¬ menesius esu suzaides apie 21000 ¬ hyper hu geimu, noreciau pasiulyti PROPBETA sausio menesiui.

Nuo sausio 15tos ¬ dienos ( susitarsim tiksliau diena nuo kurios pradedu) per 31 diena (menesis) , turiu suzaisti 11000 geimu ir likti pliuse 30-60limite. Tai reiskia jog turiu suzaisti per 360¬ geimu per diena , jokiu iseiginiu, Daugiau 3 dienu neesu namie prabuves nuo 5 klases, savo galimybes vertinu 1:2.5 , taigi pastacius 250$ doleriu jus laimetumet 100$.

Capa statymu pasirinkau 2500$ is mano puses, jog nebutu per daug, bet kuriuo atveju jauciant jog tai per daug itakoja sveikata nutraukt lazybas ir tiesiog jas pralaimeti.

Per valanda suzaisdavau apie 35¬ geimus

Neesu ne kart bandes 4 tablint ilgaiu nei 5¬min, kai netycia uzsikrauna stalai sugedus sharkystratoriui.

Lazybos butu nutrauktos 3 atvejais

1. Susergu gan stipria liga. ( gripas nesiskaito)

2. Mirsta kas nors is artimuju arba artimu draugu ( tai reiskias kad negalesiu zaist min 3 dienas, bei kitas nebutu jokios motyvacijos)

3. Kiti mum nezinomi atvejai, kuriuos spres pasirinktas saliskas teisejas is forumo.

Iveikti si geimu skaiciu per menesi bandyciau jei gauciau actiono bent 2500$ is jusu puses.

MIn statymas 125$ jusu 50$ mano.

Audrius

Ziurim rezervacija ir atsakau ir rupimus klausimus

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

rakeback neįeina i pelną?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
rakeback neįeina i pelną?

Ne

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

statau savo 1k gal ir daugiau vėliau bus matyti

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

O jeigu pastatai , gali pats pradeti sesti tave, kad itakoti rezultatus ar ne? ;]

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

250, tačiau dėl suaktyvėjusių scamerių pinigus siūlyčiau visiems siųsti tarpininkui, kuriuo pasitiki visi. :)

Redagavo: , narys: VM4
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
O jeigu pastatai , gali pats pradeti sesti tave, kad itakoti rezultatus ar ne? ;]

Jei neesi hyper hu regas, tai gali sest :)

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

rezervuoju 500 ;] o tai tarkim as galeciau sesti, nesu dbr hyper regas , bet kazkada seniau buvau. ai cia ,kad papildomo fun propbetui prisedetu , kai paciam nebus actiono ir noresis pastumdyti all innu ;]

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Ok tarkim darom jei zmogus stato ne daugiau 500$, tai gali sittint, tik 60tukus ? 60tiniu kazkur suzaisiu 1/4 manau viso sample, bet imho , cia ne apie profit kalba eina propbete, nors kas gali zinot, esme ar sugebesiu susukt tiek game, nes imho tai velniskas sample menesiui

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti
250, tačiau dėl suaktyvėjusių scamerių pinigus siūlyčiau visiems siųsti tarpininkui, kuriuo pasitiki visi. :)

Rinkites zmogu , man be skirtumo

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

o kaip nors imanoma irodyt, kad butent tu zaidi, o ne kas kitas?

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar