Moonbiter

Unibet Open Ryga

38 pran. šioje temoje

(redaguota)

Sveiki,

Mano vardas Gaudrius, turbūt daugelis mane pažįstate arba žinote, nes ilgą laiką dirbau pokerio žurnalistu, taip pat esu pokerio komentatorius ir toliau tęsiu darbus toje pačioje sferoje.

Nesu pokerio profesionalas, tačiau paskutinius ketverius mano gyvenimas yra surištas būtent su pokeriu. Pokerį žaidžiu tik savo malonumui, bet manau, kad esu pakankamai stiprus teoriniame lygmenyje.

Rimtai svarstau galimybę sužaisti Unibet Open Rygos ME. Tai priklausys ir nuo to, kiek atsiras norinčių investuoti. Tai būtų didžiausias mano žaistas turnyras, bet jokio psichologinio diskomforto ar spaudimo dėl to tikrai nejausčiau, nes įpirka tikrai nėra "live changing money" :) EPT Barselonoje žaidžiau €330 ir €550 side eventus. Jaučiausi tikrai gerai, bet bad beatukai sutrukdė užsikabinti rimčiau. Lietuvoje esu kelis kartus dalyvavęs 1,100Lt turnyruose, o taip pat begalėje 500Lt ir mažesnių.

Internete žaidžiu ne itin pastoviai. Standartinis mano turnyrų buy-in šiuo metu yra €10-€50. Didžiausias laimėjimas - $14K už 5 vietą iPoker Weekly Majore. FTP esu hitines $4,5K ir dar nemažai keturženklių laimėjimų. Bendrai online pliusuoju gan stipriai, atsižvelgiant į nedidelį volume.

Noriu pasiūlyti pardavimui iki 50% Unibet Open Riga Main Event akcijų. Tai €1,500+€150 turnyras, kuris vyks gruodžio 5-8 dienomis.

Nors UO fieldų nelaikau silpnais, bet kaip pokerio žurnalistas esu aplankęs ~10 šios serijos turnyrų, stebėjęs begalę žaidimo iš arti, pažįstų nemažai "regų", taip pat ir "regfishų" :) Iš patirties žinau, kad UO 1A dienos fieldas daug minkštesnis, tad stengčiausi nuvykti ir startuoti būtent joje, nors garantuoti to kol kas negaliu ir nepalankiai susidėliojus darbiniams reikalams gali tekti žaisti ir 1B dienoje.

Mark-upo, kaip visada nededu, nes nelaikau savęs profesionalu ir parduodu akcijas tik norėdamas pasimažinti variaciją, o ne pasidengti kokias nors papildomas išlaidas. Be to, tai kažkiek prideda papildomo įdomumo žaidžiant :)

Taigi:

100% - €1,650 arba 5.698Lt (standartiniu 3.4528 kursu).

1% - 57Lt arba €16,50

Turnyre dalyvausiu, jei parduosiu bent 40% akcijų.

Pinigų priimti į PokerStars sąskaitą negaliu dėl profesinių apribojimų, tad juos priimčiau tik pavedimais į Swedbank sąskaitą (susisiekus asmeniškai ją nurodysiu) arba grynaisiais iš žmonių, kuriuos gerai pažįstu.

Investuoti pavedimu galite iki gruodžio 4d. 17:00.

Apie turnyro eigą stengsiuosi informuoti tiesiai iš vietos, jei tik bus tokių galimybių. Blogiausiu atveju pateiksiu ataskaitą iki gruodžio 9d. imtinai. Kaip aprašau savo žaidimą galite rasti prie ankstesnio pardavimo: http://pokeriokarta.com/forumas/viewtopic.php?id=12319

Jei nuspręsite investuoti - pirmiausiai prašau parašyti žinutę šioje temoje.

Standartinį procentą, žinoma, skirsiu Pokerio kartai.

Visi su mokesčiais susiję dalykai yra steikintojo/akcijų pirkėjo reikalas.

Laimėjimo atveju pinigus galėčiau pervesti į banko sąskaitą arba perduočiau grynaisiais - pagal steikintojo pasirinkimą.

Jei dėl kokių nors force major turnyro nežaisčiau - visi pinigai investuotojams bus grąžinti tuo pačiu būdu, kaip buvo gauti. (Taip buvo ankstesniu atveju: http://pokeriokarta.com/forumas/viewtopic.php?id=13887)

Turbūt nesu įtrauktas į patikimųjų sąrašą, tačiau neabejoju, kad galėčiau rasti bent pustuzinį forumo senbuvių, kurie už mane garantuotų. Tarp jų ir Maestro Herkus.

Ačiū už dėmesį :)

Investuotojų sąrašas:

Pokerio karta 0,5%

Kačkis 2% (pervesta)

Pokerfishas 1% (pervesta)

Mellow-Peach 2% (+)

sadeG 5% (pervesta)

Striker 10% (pervesta)

vMagnus 2% (laukiu)

BalticBlonde 2% (pervesta)

pokstelk 2% (pervesta)

Išorinis investuotojas EK 2% (pervesta)

Krafty_Lt 2% (laukiu pavedimo)

Just'ass 10% (pervesta)

tomukss 5% (pervesta)

vaidozinaz 5% (pervesta)

Likę pardavimui 0%

Minimaliai dar noriu parduoti 0%

Redagavo: , narys: Moonbiter
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Labas,

as noreciau 5%.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

(redaguota)

Krafty_Lt 2%

Redagavo: , narys: Moonbiter
0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Sold out.

Jei kažkas atkris - parašysiu.

0

Pasidalinti pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas bei komentuoti.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Naujausi pranešimai

• Natural8 (GGPoker) kambarys - Nemokami 8$ + 200% Bonus (arba 100$ tickets), privatus leaderboardas!

Nuo šiol naudosime naują registracijos kodą/nuorodą, tad naudokite tik šį nes senieji nebeveiks. https://www.natural8.com/sign-up?ref=POKCASN8  (registracijos kodas POKCASN8). Seniesiems žaidėjams tai nieko nekeičia

• Parduodu pokerio knygas

PM. The Poker MBA: Winning in Business No Matter What Cards You're Dealt by Greg Dinkin  Elements of Poker by Tommy Angelo The Mental Game of Poker by Jared Tendler  Pass the Sugar by Joe Hachem Secrets of Sit 'n' Gos: Winning Strategies For Single-Table Poker Tournaments by Phil Shaw The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success by Matthew Hilger Moneymaker: How an Amateur Poker Player Turned $40 into $2.5 Million The Mental Game of Poker 2 by Jared Tendler The Making of a Poker Player by Matt Matros Sit 'n Go Strategy by Collin Moshman Kill Everyone: Advanced Strategies by Lee Nelson Tournament Poker for Advanced Players: Expanded Edition by David Sklansky Kill Everyone: Advanced Strategies for No-limit Hold 'em Poker Tournaments and Sit-n-go's by Lee Nelson Peak Performance Poker by Travis Steffen Advanced Pot-Limit Omaha Volume I by Jeff Hwang The Psychology of Poker by Alan. N. Schoonmaker The Theory of Poker by David Sklansky        

• MTT nemokami mokymai

Sveiki! Siulau keletą nemokamų pamokų (diskusijų) micro, mid MTT žaidėjams! Kodėl tai darau? Žinoma kaip ir visi gauti sau naudos, mokant kitus isisavini viską pats dar geriau. Taip pat ir iš nesavanaudiškų paskatų padėti kažkam, kam tikrai patinka šis žaidimas ir galbūt galvoja arba jau užsiema juo rimčiau. Esu isitikines, kad galiu suteikti daug naudos pradedantiems ar pažengusiems žaidėjams.  Reikalavimai iš taves: Noras tobulėti Idėtas darbas savarankiškai Tiesiog parašyk man per discord  : Martynas#9945 Prisegu savo all-time grafiką.  

• Linkomanija

Gal kas gali pakvietima padovanot?

• Winamax blokavimas Lietuvoje

Manau turėtų leisti visas arba beveik visas. Prasibandyk arba supporto paklausk.

• Natural8 (GGPoker) kambarys - Nemokami 8$ + 200% Bonus (arba 100$ tickets), privatus leaderboardas!

Atnaujinimai privačiame 40,000$ mėnesiniame leaderboarde. Nuo šiol jame nebebus užsieniečių žaidžiančių GGPokeryje.  Natural bus vienintelis GG kambarys kurio žaidėjai čia bus rodomi (jei jie bus susieti su mumis). Tad labai daug žaidėjų atkris ir bus žymiai mažesnė konkurencija. Sekantis leaderboardo rezultatų atnaujinimas neberodys tų žaidėjų.  Taip pat, buvo atnaujintas leaderboardo dizainas. Mobilioje versijoje dabar bus galima scrollinti į šoną jog pamatytumei visą informaciją.

• RIO elite grupės rinkimas

Vėl atsilaisvinusi vieta RIO Elite, PM.

• GG poker

Labas, teisingai, per Natural8 užsiregistruoji su kodu pokcas8 ir gali žaisti GG tinkle. Vėliavą tokią padarė daugeliui. Nežinau ar tai tik kosmetinis dalykas ar jie nori apsisaugoti jog kas neprikibtų, kad jie tam tikrų šalių žaidėjus priima. Bet žaidėjams tai nieko nekeičia.

• Rodyti visus
  • Naujausios Temos