1GNA5

Runescape

Sveiki, gal yra pokeristų, kurie vis dar žaidžia šį žaidimą? :D

0

Pasidalinti pranešimu

(redaguota)

Sena tema, bet kadangi niekas nėra parašęs pasireikšiu.

Esu senais laikais, forume irgi yra old schooleriu. Buvo laikotarpis kai buvau turtingiausias lietuvis, paskui išsipardaviau visą gold.

Dabar yra old school versija, o RS3 tai paskutinė pieva mano nuomone. 2004-2006, tada tai buvo geriausia.

Redagavo: , narys: WeRnIS
0

Pasidalinti pranešimu

:D smagu prisimint. O man geriausia būdavo kažkur 2010m., kai būdavo pvp worlds ir bounty hunter wilde. Oj kaip smagu būdavo
0

Pasidalinti pranešimu

ech..nostalgija :) daug laiko praleista prie sio zaidimo,bet su metais sis zaidimas ir baiges.. dar yra lietuvos klanu gyvuojanciu ar nebe?

0

Pasidalinti pranešimu

Aš prieš pusmetį pamačiau kaip lt klanas kapojosi, tai šiaip netaip pakėliau tą combat, kad galėčiau prisimint senus laikus.

http://liths-rs.com/

0

Pasidalinti pranešimu

Sveiki, aš dar žaidžiu os rs:) yra dar ir lietuvos clanų šitame žaidime. Vienas iš jų yra www.lp-rs.lt lietuvos puru clanas. į sekmadienini pk susirenka apie 60 purų arba artimų purams accountų.

0

Pasidalinti pranešimu

(redaguota)

Zaisdavau senaji rs ... paskui uzsikabinau ant moparscape serveriu ( kaip senas rs tik kad 20x lengviau viskas kyla) :D per vakara 99 pasidarai visko ir eini i pk fun :D vienas garsesniu moparscape servo tai Near Reality.

Redagavo: , narys: junkis
0

Pasidalinti pranešimu

Nuostabus vaikystes grajus :D Kiek atmenu vienas is nedaugelio buvau pakeles 91 runecraftinga, taip senai kad visame Rs highschore <500 buvau. kokia puse metu ant to vieno skilo dirbau pakeliau, ir baigiau zaist.. sau perejau zaidima :D

0

Pasidalinti pranešimu

Sena tema, bet kadangi niekas nėra parašęs pasireikšiu.

Esu senais laikais, forume irgi yra old schooleriu. Buvo laikotarpis kai buvau turtingiausias lietuvis, paskui išsipardaviau visą gold.

Dabar yra old school versija, o RS3 tai paskutinė pieva mano nuomone. 2005-2006, tada tai buvo geriausia.

Koks nick? gal zezima :D

0

Pasidalinti pranešimu

(redaguota)

Sena tema' date=' bet kadangi niekas nėra parašęs pasireikšiu.

Dabar yra old school versija, o RS3 tai paskutinė pieva mano nuomone. 2005-2006, tada tai buvo geriausia.[/quote']

Lietuvis, ne overall. Wernis1 pradžioje buvo, kai neseniai deadman serverius išleido The WeRnIS į WeRnIS jau galėjau pasikeisti. To pirmojo jau hiscoruose nerodys, pardavęs jau gan senokai. Dabar deadman šiek tiek kitokia struktūra, x5 xp, kai miršti iš banko items brangiausius paiima, bet žmonių dabar labai apmažėję.

Pkod pk klube buvau senais laikais. Labiausiai žinomas dėl membership/gold pardavimų, mano buvęs klasiokas buvo pradinis Rsbot.lt savininkas.

Redagavo: , narys: WeRnIS
0

Pasidalinti pranešimu

Sena tema' date=' bet kadangi niekas nėra parašęs pasireikšiu.

Dabar yra old school versija, o RS3 tai paskutinė pieva mano nuomone. 2005-2006, tada tai buvo geriausia.[/quote']

Lietuvis, ne overall. Wernis1 pradžioje buvo, kai neseniai deadman serverius išleido The WeRnIS į WeRnIS jau galėjau pasikeisti. To pirmojo jau hiscoruose nerodys, pardavęs jau gan senokai. Dabar deadman šiek tiek kitokia struktūra, x5 xp, kai miršti iš banko items brangiausius paiima, bet žmonių dabar labai apmažėję.

Pkod pk klube buvau senais laikais. Labiausiai žinomas dėl membership/gold pardavimų, mano buvęs klasiokas buvo pradinis Rsbot.lt savininkas.

nu man rods lf buvo geriausi :D sth dar visai nieko, pkgod irgi neblogi :) dabar tai pieva, sugadino zaidima, butu palike viska kaip buvo gal ir po sia diena dar butu papuliarus ir butu galima uzsidirbti neblogai :)

0

Pasidalinti pranešimu

Lietuvis' date=' ne overall. Wernis1 pradžioje buvo, kai neseniai deadman serverius išleido The WeRnIS į WeRnIS jau galėjau pasikeisti. To pirmojo jau hiscoruose nerodys, pardavęs jau gan senokai. Dabar deadman šiek tiek kitokia struktūra, x5 xp, kai miršti iš banko items brangiausius paiima, bet žmonių dabar labai apmažėję.

Pkod pk klube buvau senais laikais. Labiausiai žinomas dėl membership/gold pardavimų, mano buvęs klasiokas buvo pradinis Rsbot.lt savininkas.[/quote']

nu man rods lf buvo geriausi :D sth dar visai nieko, pkgod irgi neblogi :) dabar tai pieva, sugadino zaidima, butu palike viska kaip buvo gal ir po sia diena dar butu papuliarus ir butu galima uzsidirbti neblogai :)

Tai ir yra viskas kaip seniau. Osrs - 2007 metų versija.

0

Pasidalinti pranešimu

Lietuvis' date=' ne overall. Wernis1 pradžioje buvo, kai neseniai deadman serverius išleido The WeRnIS į WeRnIS jau galėjau pasikeisti. To pirmojo jau hiscoruose nerodys, pardavęs jau gan senokai. Dabar deadman šiek tiek kitokia struktūra, x5 xp, kai miršti iš banko items brangiausius paiima, bet žmonių dabar labai apmažėję.

Pkod pk klube buvau senais laikais. Labiausiai žinomas dėl membership/gold pardavimų, mano buvęs klasiokas buvo pradinis Rsbot.lt savininkas.[/quote']

Tai ir yra viskas kaip seniau. Osrs - 2007 metų versija.

2004-2006 mano manymu buvo geriausi, nebuvo GWD, chatas senesnis (papirusas) buvo, meniu ikonos daug geresnės buvo, tada dar grafika buvo kitokia (pvz. dragons, giants visiškai kitokie buvo) ir tai kelia nostalgiją.

Kadangi nebuvo Godswordų, Zulrah ir t.t., whipas buvo geriausias.

0

Pasidalinti pranešimu

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite

Turite būti narys jog galėtumėte kurti temas, komentuoti bei matyti Spam skiltį.

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite benduomenėje

Užsiregistruokite

Prisijungti

Turite vartotoją? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Nariai skaitantys temą:   0 nariai(-ių)

Nėra narių peržiūrinčių šį puslapį